آخرین جزئیات و مشکلات مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن شهرجدید هشتگرد با حضور عضو هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدیدکشور، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد بررسی و بر تعیین تکلیف هر چه سریع ‌تر آن تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور با اشاره به مشکلات متقاضیان مسکن مهر بیان کرد: قابل قبول نیست که متقاضیان مسکن مهر  بلاتکلیف باشند و باید با تصمیم‌های قاطع، مسکن مردم تعیین تکلیف شده و ضرورت دارد بانک ‌ها هم همکاری کنند.

یداله رحمانی بر حل مشکل واحدهای مسکن مهر تأکید کرد و گفت: این پروژه‌ها باید هر چه سریعتر تکمیل و پروژه های فاقد متقاضی نیز تعیین تکلیف شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد  با اشاره به تعهد احداث ۴۹ هزار و ۵۵۷ واحد مسکن مهر در شهرجدیدهشتگرد اظهار داشت: از این تعداد تاکنون ۲۷ هزار و  ۵۰۰ واحد تحویل داده شده است.

مسعود حق لطفی گفت: از کل تعداد واحدهای مسکن مهر در شهرجدید هشتگرد ۳۵ هزار واحد متقاضی موثر دارند و ۲۶ هزار و ۵۰۰ واحد فروش اقساطی شده است.

وی گفت: از مجموع ۳۵ هزار واحد مسکونی دارای متقاضی موثر، تاکنون ۳۳ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی مرحله نازک کاری را پشت سرگذاشته و یک هزار و ۱۰۰ واحد باقی مانده است که به لطف خداوند متعال تا پایان سال جاری مرحله نازک کاری آنها نیز به اتمام می رسد.

حق لطفی گفت: از مجموع واحدهای مسکن مهر این شهر، ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی عارضه دار هستند که ۷۵۰ واحد دارای مشکل حقوقی و یک هزار و ۵۲۰ واحد زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مابقی نیز دچار اختلاف با تعاونی های مسکن هستند که در حال پیگیری رفع این معضلات از مراجع ذیصلاح هستیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد با اشاره به تعداد ثبت‌نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در شهرجدید هشتگرد، گفت: تاکنون از ۲۸هزار و ۲۱۶ نفر متقاضی ثبت نام کننده ۲۳ هزار و ۱۶۹ نفر انصراف یا رد درخواست و در نتیجه حذف شده اند و حدود ۵ هزار و ۴۷ نفر آنها تاکنون واجد شرایط شناخته شده‌اند که باید این افراد مدارک خود را تکمیل و پس از افتتاح حساب نسبت به واریز آورده اعلامی اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴ هزار و ۵۰۲ نفر به بانک معرفی شدند عنوان کرد: از این تعداد ۲ هزار و ۸۸۸ نفر واریز اولیه وجه را انجام دادند که چیزی در حدود یکهزار و۲۷۱ میلیارد ریال بوده است.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=31006
کد خبر
31006