عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از عملیات آسفالت و بهسازی معابر و خیابان‌های شهرجدید هشتگرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مهدی رضیئی گفت: با تأمین اعتبار، آسفالت سطح شهرجدید هشتگردو محوطه‌های مسکن مهر به میزان ۱۰۱ هزار و ۳۰۰ مترمربع با استفاده از ۱۴۴۰ تُن آسفالت اجرایی شده است.
رضیئی برخورداری از آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر را از خواسته‌ها و مطالبات به حق شهروندان دانست و گفت: شرکت عمران با تخصیص ۴۵۰ میلیارد ریال کار آسفالت سطح شهر و محوطه‌های مسکن مهر را آغاز کرده است.
وی افزود: محوطه سازی مسکن مهر یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک محله زیبا است که شرکت عمران کوشیده تا این امکان را که تأثیر زیادی بر منظر و سیمای شهری از نگاه شهروندان دارد اجرا کند.
رضیئی گفت: شتاب بخشیدن در اجرای این طرح‌ها برای آسایش و امنیت شهروندان ضروری و حیاتی است.
عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به جدول‌گذاری و کفپوش معابر و پیاده‌روسازی معابر شهری نیز اشاره کرد و گفت: ۳۰۷۱۶ مترمربع کف‌پوش، ۲ هزار و ۶۸۸ متر جدول گذاری، ۶ هزار و ۴۰۰ مترمکعب ساب بیس در سطح شهر انجام شده است.
رضیئی با مقایسه عملکرد سال ۹۸ نسبت به سال گذشته گفت: همکاران واحد شهرسازی و عمران شرکت عمران فعالیت‌های خوبی را در بخش آسفالت معابر آغاز کرده‌اند به طوری که امسال عملکرد در بخش آسفالت و کفپوش نسبت به سال قبل به ترتیب ۳۸۵ و ۲۴۶ درصد رشد داشته است.
عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از لکه‌گیری معابر اصلی سطح شهر خبر داد و گفت: به منظور رضایتمندی شهروندان عملیات لکه گیری خیابان‌های سطح شهر و مسکن مهر از دیگر اقدامات انجام شده در شهر است.

رضیئی با اشاره به اینکه مهمترین مشکل شهر، عدم اتصال فازهای مسکونی به یکدیگر است، گفت: در گذشته فازهای مسکونی به یکدیگر متصل نبودند و منفصل از یکدیگر بودند که برای حل این مشکل پروژه آماده‌سازی و اتصال محورهای شرقی و غربی را تعریف کرده‌ایم و در زمان حاضر زیرسازی آن انجام شده و در آینده ای نزدیک به بهره‌برداری خواهند رسید.
رضیئی اظهار داشت: یکی از اولویت‌های کاری وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران، بهره‌برداری از متروی شهرجدیدهشتگرد است که در کیفیت سکونت و موفقیت در جذب جمعیت شهری، موضوع بسیار مهمی می‌باشد اما علیرغم اینکه از ابتدای سال تاکنون اکثر منابع شرکت عمران در مترو هزینه شده این امر مانع از خدمات‌دهی به شهروندان نشده و اقدامات قابل توجهی در راستای تأمین نیاز شهروندان در سطح شهر صورت گرفته است.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=22108
کد خبر
22108