مدیر حوزه خدمات شهری شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از آمادگی شهرجدیدهشتگرد برای استقبال از نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ شهروز سنجری در گفت و گو با رادیو البرز با اعلام آمادگی کامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از طرح استقبال از عید نوروز، به ضرورت بهسازی و زیباسازی شهری، اشاره و خاطرنشان کرد: ایجاد فضایی جذاب و شاداب در سیما و منظر شهر شامل رنگ‌آمیزی جداول، خط کشی معابر، لایروبی، نخاله برداری، ایجاد المانهای شهری و دیوارنگاری از اولویت اصلی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در اجرای برنامه های استقبال از نوروز است و تلاش خواهیم کرد تا این موضوع را به بهترین صورت تحقق بخشیم.

وی افزود: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد رسالت و وظیفه خود را  تا حد امکان در تمام نقاط به منظور بهبود سیمای شهر و رضایت‌مندی شهروندان انجام خواهد داد.

سنجری گفت: شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در حال آماده سازی و تکمیل زیرساختها و خدمات روبنایی برای تامین رفاه بیشتر شهروندان می‌باشد و در همین راستا ۲۰ ست ورزشی دیگر بزرگسالان و بازی کودکان با هدف توسعه ورزش در مساکن مهر در نظر گرفته است.

مدیر حوزه خدمات شهری شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با اشاره به اینکه در زمان حاضر ۱۴ نقطه برای اجرا و نصب وسایل تندرستی بزرگسالان و وسایل بازی کودکان تعیین شده گفت: تاکنون در ۴ پروژه به پیمانکار تحویل داده شده تا یکسال آینده افتتاح گردد.

سنجری در خصوص مدیریت بحران و پدافند غیرعامل نیز اظهار داشت: در زمان حاضر در حال انتخاب مشاور برای بررسی مسائل و مشکلات مدیریت بحران شهر هستیم تا با مطالعاتی که انجام می‌شود نقاط ضعف و قوت شناسایی و در راستای حل مشکلات اقدام گردد.

مدیر حوزه خدمات شهری شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از خرید یکهزار تن مخلوط نمک برای دپو کردن و استفاده در بارشهای برف احتمالی خبر داد.

سنجری با اشاره به عبور رودخانه فصلی فشند از شهرجدیدهشتگرد گفت: با توجه به اینکه یکی از مطالبات مردم مدیریت بحران است، مجموعه خدمات شهری شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد لایروبی انهار، هدایت مناسب آبهای سطحی، اصلاح احتمالی آبراه و بازگشایی مسیر عبور آب به انهار اصلی، اصلاح دیواره‌های مسیل‌های آبرو و … را جزیی از اولویتهای خود قرار داده است تا در حداقل زمان ممکن مشکلات موجود احصا و پیگیری لازم در راستای رفع مشکل انجام گردد.

سنجری با اشاره به اینکه شهرجدیدهشتگرد در حال ساخت بوده و کارگاههای مختلفی ساختمانی در آن وجود دارد ، از استقرار یک واحد کنترل نظارت برای فازهای ۴ و ۷ خبر داد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=31144
کد خبر
31144