سرپرست شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از اختصاص زمین برای احداث کمپ ترک اعتیاد در شهرجدید هشتگرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ محسن زارعی با اشاره به اینکه شرکت عمران شهرجدید هشتگرد آماده واگذاری زمین به دستگاههای متولی می‌باشد گفت: اختصاص زمین برای تامین زیر ساخت‌های شهر و رفاه ساکنان شهر جدید هشتگرد بوده تا با احداث زیرساختهای مختلف شهروندان بتوانند از خدمات لازم بهره ببرند.

در این نشست نماینده استاندار البرز نیز ضمن اشاره به تاکید استاندار البرز مبنی بر ضرورت ساختن مرکز ترک اعتیاد گفت: ضرورت دارد هر شهرستان امکانات و فضای لازم را برای جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر داشته باشد و باید توسعه و احداث مرکز کمپ ترک اعتیاد تسریع شود.

معاون سیاسی، امنیتی فرماندار ساوجبلاغ اظهار داشت: حضور معتادان متجاهر علاوه بر اینکه جرائم کوچک مانند سرقت‌های خرد را زیاد می‌کند فضای جامعه و خیابان‌های ما را آزاردهنده کرده و به همین خاطر باید معتادان متجاهر هر چه زودتر جمع‌آوری و ساماندهی شوند.

رضا محمدی با تاکید بر ساماندهی معتادین متجاهر و کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: ما باید در راستای توانمندسازی و افزایش بنیه اقتصادی مردم تلاش کنیم تا شاهد این آسیب‌ها نباشیم.

محمدی اظهار داشت: راه‌اندازی مرکز ترک اعتیاد نقش مهمی در درمان افراد مبتلا به اعتیاد مواد مخدرو بازگشت آنها به خانواده ایفا می کند.

وی همچنین از استقرار کارگاه آموزشی فنی حرفه ای در محل کمپ خبر داد و گفت: در تلاش هستیم پس از احداث کمپ، یک کارگاه آموزشی در محل کمپ مستقر شود تا معتادان در زمان باز پروری بتوانند یک حرفه را آموزش ببینند تا با پیگیری‌های بعدی و با کمک شرکت‌های صنعتی مشغول بکار شوند.

محسن آسوبار شهردار شهر جدید هشتگرد نیز با تاکید بر تعامل و همکاری دستگاه های متولی برای احداث کمپ ترک اعتیاد، تصریح کرد: بایستی اقدامات لازم نسبت به احداث کمپ و ساماندهی معتادان متجاهر از سطح شهر توسط شهرداری و سایر دستگاه های متولی و خیرین انجام شود و امیدواریم با تلاش مسئولان این مهم محقق گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=34685
کد خبر
34685