مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: در اجرای پروژه های عمرانی شرکت از ظرفیت پیمانکاران بومی استان البرز استفاده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مسعود حق لطفی در گفتگو با رادیو البرز با اشاره به بازدید استاندار از ایستگاه سکوی قطار شهری شهید فخری زاده گفت: با توجه به اینکه این ایستگاه نقش بسزایی در مسافرپذیری و کاهش ترافیک اتوبان کرج – قزوین خواهد داشت، بمنظور اجرای سریع تر پروژه از تکنولوژی جدید پیش ساخته استفاده شد تا زودتر سازه ایستگاه تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی گفت: در حال حاضر قطار شهری شهر جدید هشتگرد_گلشهر با ظرفیت مسافرگیری ۱۵۰ هزار مسافر در روز، با ۱۴ رام قطار از ساعت ۶ صبح در حال خدمت رسانی به مردم می باشد که در صورت استقبال شهروندان تعداد سفرها افزایش خواهد یافت.

حق لطفی گفت: در ادامه بازدید استاندار از شهرجدید هشتگرد، از روند اجرای ساخت ورزشگاه نیز بازدید بعمل آمد و دستورات لازم مبنی بر تسریع در تکمیل و افزایش سرانه های ورزشی صادر شد.

وی افزود: در زمان حاضر ۴ سوله ورزشی چند منظوره جانمایی شده که ۲ سوله ورزشی در حال ساخت است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در ادامه به بازدید نماینده مردم شهرستان ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی از پروژه های در حال احداث، آماده‌سازی، احداث پارک، سوله های ورزشی، پروژه‌های مسکن مهر و واحدهای تجاری اشاره کرد و گفت: در این بازدید نیز بر اتمام پروژه‌های آماده سازی، زیربنایی، روبنایی تاکید شد.

لازم بذکر است نماینده مردم شهرستان ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ بر ضرورت احداث بیمارستان و همچنین جانمایی آرامستان در شهر جدید هشتگرد تاکید داشت.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33020
کد خبر
33020