مراسم معارفه رافع ناصری فر و بهزادبذرپاچ به عنوان اعضای  جدید هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد صبح امروز باحضور مدیرعامل و مدیران شرکت عمران شهر جدید هشتگرد  و به صورت ویدیو کنفرانس با حضور آقایان توکلی و رحمانی اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و پورخیز مدیر کل دفتر مدیرعامل، روابط عمومی و ارزیابی عملکرد شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مهندس یدالله رحمانی عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور هویت بخشی را از برنامه های  اصلی شرکت عمران دانست و گفت: باید بافت شهری شهر جدید هشتگرد برای ورود بار جمعیتی آماده باشد لذا همکاری با مدیریت شهری  و ایحاد همدلی بمنظور تسهیل در امور جاری را خواستار شد

مهندس محمد رضا توکلی عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید نیز در این مراسم گفت : باید شهر جدید هشتگرد از نظر فرهنگی و اقتصادی مهیا شده و برای آینده‌ی این شهر چشم انداز کوتاه مدت و بلند مدت تبیین شود چراکه عدم توجه به این موضوعات چالش‌های اجتماعی بسیار سنگین و جبران ناپذیر را ایجاد خواهد کرد.

وی افزود تکمیل مسکن مهر ، تسریع در شروع طرح اقدام ملی مسکن و بهبود خدمات شهری در اقدامات شرکت عمران شهر جدید قرار گیرد.

توکلی افزود : انتظار داریم تا خدمات الکترونیک در قالب میز خدمت فراهم شود تا بصورت غیر حضوری و در حداقل زمان نیازهای مخاطبیک رفع شود.

در ادامه مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد نیز در این مراسم  ضمن خیر مقدم به اعضای هئیت مدیره جدید، با اشاره به ظرفیت های مهم شهرجدید گفت: این شهر با توجه به موقعیت مناسب جغرافیایی و استراتژیک دارای ظرفیت بسیار بالایی است.

مسعود حق لطفی تصریح کرد: شرکت عمران هشتگرد تلاش می‌کند پتانسیل‌های بالقوه این شهر را شناسایی و تقویت نماید تا موجب رونق بیش از پیش این شهر شود.

وی افزود : شهر جدید هشتگرد برای تبدیل شدن به یک شهر ایده آل نیازمند دگراندیشی و بازآفرینی است که مجموعه شرکت عمران در این راه برنامه ریزی لازم را انجام خواهد داد.

حق لطفی گفت: حضور اعضای جدید فرصت ارزشمندی برای شهر جدید  است تا با استفاده از تجربیات آنها  بتوانیم اقدامات مناسبی را برای توسعه و پیشرفت این شهر انجام دهیم که تکمیل قطار شهری کرج – هشتگرد ، اتمام مسکن مهر ، آعاز عملیات طرح اقدام ملی مسکن و ارائه خدمات بهتر شهری را از برنامه های شرکت عمران خواند

رافع ناصری فر عضو جدید هیئت مدیره نیز ابراز امیدواری کردتا با راهنمائیهای مدیران ارشد و ارائه خدمت در مسیر اهداف  بتوان گامی در جهت رضایت مردمی برداشت.

بهزاد بذرپاچ عضو دیگر هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اعتماد مدیرعامل و معاونت وزیر راه و شهرسازی تشکر کرد و اظهارداشت: بعنوان سرباز این مجموعه در این مسند خدمتگذار خواهد بود و در راستای تحقق وظایف قبلی اهتمام خواهد ورزید تا خدمات بهتری برای شهروندان ارائه گردد.

در پایان احکام آقایان ناصری فرد و بذرپاچ که به امضای حبیب ا… طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید رسیده بود ،  قرائت شد.

شایان ذکر است این اقدام‌ موجب  تسریع در تکمیل پروژه ها و خدمات رسانی بهتر به شهروندان موثر است.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=26490
کد خبر
26490