عصر روز سه شنبه با حضور جمعی از مسئولین واعضای هیات مدیره شرکت عمران ۲۲۴ واحد از پروژه تعاونی مسکن کارکنان شرکت کیسون در شهرجدید هشتگرد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در حاشیه افتتاح ۲۲۴ واحد مسکونی مشارکتی در شهرجدید هشتگرد با اشاره به طرح ملی ساخت مسکن اظهار داشت: در راستای سیاست دولت مبنی بر ایجاد ۴٠٠ هزار واحد مسکونی برای اقشار متوسط در کشور، احداث ٢٠٠ هزار واحد بر عهده شهرهای جدید قرار گرفت که در این میان سهم شهرجدید هشتگرد ۲۱ هزار واحد مسکونی بوده است.
مهدی رضیئی گفت: طبق برنامه زمانبندی مشخص شده برای اجرای طرح ملی ساخت مسکن، در سال جاری ساخت ۱۱ هزار واحد مسکن در شهر جدید تعیین شده بود که تاکنون ساخت ۸ هزار واحد در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.
وی گفت: ساخت واحدهای مسکونی مشارکتی در راستای اجرای طرح دولت بوده که در ازای واگذاری زمین به بخش خصوصی برای ساخت مسکن، خدمات عمومی و مراکز درمانی و رفاهی و تفریحی فراهم می‌گردد.
رضیئی با اشاره به مراحل نهایی تکمیل و نزدیکی زمان بهره برداری از متروی شهرجدید هشتگرد گفت: اولین دغدغه اساسی شرکت عمران، مترو شهر جدید هشتگرد بود که به لطف خدا در زمان حاضر در مراحل نهایی و تکمیلی بوده و در حال هماهنگی با بهره‌بردار برای انجام تست سرد و گرم است .

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد افزود: بطور کلی امسال شرایط متحولی را در  شهرجدید هشتگرد شاهد بودیم که امیدواریم با ورود متروی گلشهر به این شهر زندگی و رفاه مردم شهرجدید هشتگرد ارتقا پیدا کند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=21556
کد خبر
21556