در راستای توسعه خدمات شهری و همچنین پیشگیری از آسیب های فرهنگی و اجتماعی جامعه، تفاهم نامه همکاری بین بسیج سازندگی سپاه شهرستان ساوجبلاغ و شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با حضور فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ساوجبلاغ، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در این نشست هدف از انعقاد این تفاهم نامه را اجرای پروژه‌های فرهنگی، درمانی و زودبازده بیان کرد و گفت: امیدواریم انعقاد این تفاهم‌نامه هم در زمینه منزلت افزایی برای شهروندان بتواند مثمر ثمر باشد و هم اثرات و برکاتش که بخشی از آن عمرانی‌‌ و بخش دیگر فرهنگی و اجتماعی تعریف می‌شود، انتفاعش به کل شهرستان برگردد.
مسعود حق لطفی ضمن تاکید بر تقویت و توسعه همکاری با بسیج سازندگی، تداوم اجرای طرح‌های مشترک را به نفع مجموعه شهر دانست و اعلام کرد: طرح هایی که با همکاری بسیج سازندگی و توسط بسیجیان اجرا می شود، به لحاظ کیفیت اجرا و هزینه در رده خوبی قراردارد.
وی افزود: بدون تردید همکاری و تعامل هر چه بیشتر با بسیج سازندگی می تواند روند توسعه و خدمات رسانی به شهر را تسریع کند و در نهایت رضایت مندی شهروندان را به دنبال داشته باشد.
در این نشست مقرر شد بسیج سازندگی سپاه، جانمایی پایگاه مقاومت بسیج در مساجد شهر را جهت بررسی به شرکت عمران تحویل نماید.

همچنین ساخت درمانگاه در شهر را پس از تحویل زمین از سوی شرکت عمران آغاز نماید.

شایان ذکر است ۸ مدرسه اشتغال محور  که در بحث اجتماع محور و کارهای فرهنگی و ورزشی فعالیت می‌کند با بسیج سازندگی سپاه همکاری نموده و با توجه به بحث بیماری کرونا، برای دریافت مجوزات لازم از ستاد کرونا برای راه‌اندازی مجدد این مدارس اقدام گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=30813
کد خبر
30813