نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ا‌یستگاه قطار برقی در شهرجدید هشتگرد به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد و ایستگاه جدید در محدوده شرکت ماموت نیز به نام شهید دکتر محسن فخری زاده مزین شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ عزیزاله شهبازی در بازدید از روند اجرای پروژه ایستگاه بین راهی قطار برقی کرج_شهر جدیدهشتگرد که روز یکشنبه صورت گرفت، افزود: خدا را شاکریم که اکنون بیش از یک سال از آغاز به کار قطار برقی کرج-هشتگرد می گذرد و کیفیت این خدمات رسانی به مردم هر روز در حال افزایش است.

وی ادامه داد: در شرایط سخت شیوع بیماری عالمگیر کرونا، این امکان با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی به مردم خدمت رسانی کرد.

شهبازی گفت: بار جمعیتی حدود 10 هزار نفری در محدوده ایستگاه بین راهی ، نیازمند ارتقا کیفیت و کمیت وسایل حمل و نقل عمومی بودند که قطار برقی کرج- شهر جدیدهشتگرد بار بزرگی از این درخواست را کاهش می‌دهد.

وی افزود: در این مسیر با توجه به نیازسنجی صورت گرفته، به همت شرکت عمران شهرجدید هشتگرد ایستگاهی پیش بینی شد که به سرعت در حال تکمیل است و بزودی به سرانجام می رسد.

استاندار البرز با بیان اینکه این قطار در حال حاضر روزانه 14 بار مسافران را در مسیر جا به جا می کند، گفت: برای پروژه سکوی ماموت بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

وی افزود: ایستگاه قطار برقی در شهرجدید هشتگرد به نام سردار شهید قاسم سلیمانی نامگذاری شد و ایستگاه جدید نیز به نام شهید دکتر محسن فخری زاده مزین شد.

در ادامه استاندار البرز در بازدید از پروژه سالن ورزشی در حال ساخت توسط شرکت عمران شهرجدید هشتگرد ضمن تقدیر از شرکت عمران بدلیل اقدامات در حال اجرا در شهر، این طرح ها را در نوع خود بی نظیر خواند و از مدیریت شرکت عمران در اجرای خدمات بیشتر به مردم تشکر کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33024
کد خبر
33024