محسن آسوبار با حضور فرماندار، رییس دادگستری و فرماندهی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ و مسئولین شهرستانی و شهری از جمله مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران و همچنین جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، بعنوان شهردار شهرجدید هشتگرد معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفـت: شهدا و ایثارگران بعنوان سمبل گذشت و فداکاری ، بخاطر دیگران از جان عزیز خود گذشتند و مسئولین ما نیز با الهام از آنان باید خود را وقف وصرف مردم کنند و در خدمت رسانی به مردم کوتاهی ننمایند.

مهدی مهرور افزود: خدمت به مردم با تلاش بی وقفه وشبانه روزی و بودن در کنار مردم امکانپذیر است.

وی گفت: انتظار داریم با تغییر مدیریت شهری، شاهد شهری نمونه و ویژه با استفاده از روشهای نوین در مدیریت را در شهرجدیدهشتگرد باشیم.

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ افزود: موفقیت در امور شهری منوط به مطالعه و برنامه‌ریزیهای مدون و دقیق با سرفصلهای تعیین شده در فواصل زمانی مشخص دارد که این امکان و ظرفیت در شهرجدید هشتگرد وجود دارد.
مهرور در پایان بر ضرورت تعامل با شرکت عمران تاکید کرد و گفت: تعامل مدیریت شهری با شرکت عمران گامی در جهت ارتقا و توسعه بیش از پیش شهر جدید هشتگرد خواهد بود.

در این‌ مراسم عضو شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد نیز با تبریک هفته دفاع مقدس بیان داشت: دفاع مقدس، آزمونی بزرگ بود؛ آزمونی همراه با صدها تجربه و هزاران کشف و شهود که هرگز نمی توانست در فضای روزمره زندگی به دست آید و امروز بیش از هر زمان دیگری به رشادت ها، همکاری ها و از خودگذشتگی های آن دوران نیازمندیم.

محمد کاظم موحدی پور تاکید کرد: حاکمیت مردم بر مردم با انتخابات شورای شهر توسط مردم و انتخاب شهردار توسط شورا صورت می پذیرد که در این زمینه یک شهردار توانمند در اداره شهر نشان دهنده عیار و کفایت شوراهای شهر می باشد.

شایان ذکر است مسعود حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در حاشیه این مراسم، ضمن تقدیر از زحمات آقای مجذوب شهردار سابق و آقای البرزی سرپرست شهرداری گفت: شرکت عمران و مدیریت شهری، دوبال خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان هستند.

حق لطفی از آمادگی شرکت عمران در جهت تعامل بیشتر بمتظور شناسایی و تلاش در جهت رفع نیازهای شهری خبر داد و گفت: انجام تکالیف قانونی و همکاری با دستگاههای خدمات رسان در چارچوب قوانین و مقررات جاری در برنامه و سیاستهای شرکت عمران‌ شهر جدید هشتگرد قرار دارد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33031
کد خبر
33031