بازدید میدانی و هفتگی مهندس طاهرخانی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید و هیئت همراه از پروژه قطار برقی شهر جدید هشتگرد آخرین وضعیت پیشرفت و ادامه کار پروژه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی نیز در جهت تسریع در ادامه کار اتخاذ گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه این بازدید که مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و نمایندگان پیمانکار و مشاورین پروژه نیز حضور داشتند ، با بیان اینکه در ارتباط با تزریق بودجه به پروژه متروی شهرجدید هشتگرو هیچ مشکلی وجود ندارد گفت: با توجه به اینکه این پروژه جزو اولویتهای وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران می‌باشد از لحاظ مالی هیچ مشکلی وجود ندارد و باید با تمام توان این پروژه را بهره برداری رساند.
حبیب اله طاهرخانی از پیمانکار پروژه خواست: با فعال نمودن اکیپ های اجرایی در ایام تعطیلات و بصورت شبانه روزی در حوزه‌های مختلف، با دقت بالا، زمان را ذخیره نموده و کار را در موعد مقرر به پایان برسانند.
وی افزود: هدف این است در حداقل زمان بهترین تصمیمات صورت گرفته و کار انجام شود.
طاهرخانی ضمن تاکید به پیمانکار طرح مبنی بر آماده سازی پروژه برای بهره‌برداری در تاریخ ۳۱ شهریور سال جاری گفت: باید تمام تلاش خود را بکار برده تا طبق وعده داده شده این پروژه ملی در برنامه زمانی مشخص شده افتتاح گردد.

@Hashtgerd_NT_news

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=21302
کد خبر
21302