مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در آئینی از خدمات مسئولین اداره پیمان و رسیدگی و امور قراردادها و رییس امور مسکن تقدیر و مسئولین جدید را معرفی نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در این نشست با اشاره به نارضایتی متقاضیان از عدم تکمیل پروژه، از پیمانکار و مشاور پروژه خواست برای انجام تعهدات و اقدامات تکمیلی پروژه‌، ضمن برنامه‌ریزی مناسب، هماهنگی‌های لازم را انجام تا عملیات تکمیلی پروژه در سریع ترین زمان ممکن صورت پذیرد.
مسعود حق لطفی اظهارداشت: پروژه ابنیه راه روماک در ۱۲ بلوک با ۵۶۰ واحد و ۷۶ درصد پیشرفت متوسط فیزیکی در حال آماده سازی است که در تلاش هستیم مشکلات موجود در پروژه را در اسرع وقت حل و فصل نموده و پس از آن، با بکارگیری امکانات این پروژه را در اسرع وقت تکمیل و تحویل مالکین نماییم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ در این آئین اسداله بیدوند سرپرست سابق اداره پیمان و رسیدگی بعنوان رییس سرپرست اداره امور توسعه مسکن و مسئول پیگیری امور مترو و جعفر آقایی به عنوان سرپرست اداره پیمان و رسیدگی معرفی شدند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد ضمن تقدیر از عملکرد مدیران مجموعه جابجایی‌ها را در راستای بهبود کیفیت و پیشرفت اهداف مجموعه بیان کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32823
کد خبر
32823