با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار البرز، مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز، فرماندار ساوجبلاغ و جمعی از مسئولان کشوری و استانی ۴۲۰ واحد مسکن مهر، افتتاح و ۳۷۰ واحد مسکنی در طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: همزمان با افتتاح پروژه جاده شهرجدیدهشتگرد_ طالقان، عملیات ساخت یک هزار و ۴۴۸ واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در استان البرز آغاز شد که سهم شهرجدید هشتگرد ۳۷۰ واحد بود.

مسعود حق لطفی افزود: همچنین یک هزار و ۷۰۸ واحد مسکونی مهر در شهرهای مختلف استان البرز افتتاح شد و در شهرجدید هشتگرد ۴۲۰ واحد مسکن مهر به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر مجموعه شرکت عمران عزم خود را جزم کرده تا با رفع مشکلات مسکن مهر، پرونده آنرا در شهرجدیدهشتگرد ببندد، اظهار داشت: در زمان حاضر عملیات اجرایی پروژه‌های باقیمانده در دست اجرا و تکمیل است و انشاا… به زودی پرونده این طرح در شهرجدیدهشتگرد بسته خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی نیز با اشاره به عملکرد مثبت شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در جهت تکمیل مسکن مهر اظهار داشت: انتظار داریم تا پایان دولت پرونده مسکن مهر بسته و تحویل متقاضیان شود.
محمد اسلامی گفت: از مجموع حدود ۷۰ هزار واحد مسکونی مهر استان البرز، تنها مراحل ساخت ۹۰۰ واحد آنها باقی مانده که تلاش ها بر تکمیل سریع آنها معطوف شده است.
نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، طالقان، چهارباغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی از وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرز به خاطر پایان دادن به سال ها انتظار مردم برای برخورداری از جاده مناسب قدردانی کرد.
علی حدادی با اشاره به تلاشهای اخیر در سطح استان و شهرستان در جهت تعیین تکلیف پیمانکار بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرجدید هشتگرد افزود: افزایش سرانه ها و دسترسی به خدمات درمانی از خواسته های به حق شهروندان است و انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی در جهت رفع این مشکل نیز اقدام نماید.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32485
کد خبر
32485