مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید مهستان اعلام کرد: بیش از ۱۵ هزار و ۳۰۰واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهرجدید هشتگرد (مهستان) کلنگ‌زنی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ عباس قنبری در آئین آغاز اجرای طرح نهضت ملی مسکن که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور ریاست جمهور، وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسوولین برگزار شد، اظهار داشت: ساخت ۴ میلیون واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن طی ۴ سال از جمله تعهدات دولت بوده که از این تعداد ۳۴ هزار واحد سهم شهرجدید هشتگرد (مهستان) بوده است.

قنبری با اشاره به اختصاص ۵۲ هکتار برای احداث گام اول طرح نهضت ملی مسکن شهرجدید هشتگرد (مهستان) گفت: شرکت عمران شهرجدید هشتگرد (مهستان) در گام اول ۱۵ هزار و ۳۰۰ واحد از تعهد خود را اجرایی نموده که از این تعداد ۶۵۰۰ واحد برای ساخت به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) و ۲ هزار واحد به ارگانهایی همچون نیروی مسلح و بنیاد شهید و امور ایثارگران که با وزارت راه و شهرسازی تفاهم نامه منعقد نموده‌اند، واگذار شده و ۴ هزار و ۳۰۰ واحد نیز شامل مسکن مهر فاقد متقاضی تبدیلی به طرح نهضت ملی بوده است.
وی افزود: برای ساخت ۲ هزار و ۵۰۰ واحد نیز شرکت عمران اقدام به بکارگیری پیمانکاران ذیصلاح نموده که از امروز عملیات اجرایی آنها نیز آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد (مهستان) اظهار داشت: در گام دوم نیز ۱۸ هزار واحد با الحاق زمین به محدوده شهرجدید هشتگرد (مهستان) به اجرا در خواهد آمد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=36314
کد خبر
36314