این مسابقه ویژه کارکنان شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با معرفی کتاب قطره ای از دریای نماز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران در حاشیه تجلیل از برگزیدگان مسابقه نماز با تبریک دهه امامت و ولایت و تقدیر از فعالان حوزه فرهنگی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد ابراز امیدواری کرد با برنامه های بعمل آمده و بکارگیری امکانات و اعتبارات، اتفاقات خوبی در حوزه مذکور رقم بخورد.
مسعود حق لطفی با تاکید بر اهمیت مباحث فرهنگی گفت: بحث فرهنگی بسیار با اهمیت است و امیدوارم نگاه همه جانبه به بحث فرهنگی داشته باشیم و با انجام آموزشهای شهروندی و رویدادهای فرهنگی بتوانیم در ارتقا سطح آگاهیی شهروندان گام برداریم.
مشاور فرهنگی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد نیز ضمن تبریک ایام امامت و ولایت گفت: کتاب “قطره ای از دریای نماز” از محسن قرائتی انتخاب و معرفی شده بود.
حجت الاسلام سید طاهر حسینی، تعداد شرکت کنندگان را ۶۵ نفر بیان کرد و گفت: با تکریم همه شرکت کنندگان، تعداد ۱۰ نفر از این تعداد به قید قرعه انتخاب و جوایز اهداء شد.
وی اهمیت دادن افراد در محیط خانواده، کار و جامعه به نماز را کلیدی ‏ترین عنصر برای اصلاح افراد و پرهیز از گناه دانست و افزود: تلاش برای ترویج فرهنگ نماز لازم و ضروری است.
وی نماز را پل ارتباطی بین خداوند متعال و بنده اش عنوان کرد و افزود: با ترویج و گسترش فرهنگ نماز در خانواده ها می توان آسیب های اجتماعی را کاهش داد.
وی به همراهی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی اشاره کرد و گفت: تجلیل از فعالان نماز در حوزه فرهنگ و ترویج و تبلیغ نماز از  جمله برنامه‌های مورد توجه واحد فرهنگی مجموعه شرکت عمران است و سعی خواهیم کرد این گونه مسابقات بصورت مستمر در طول سال برگزار شود.
شایان ذکر است این مراسم همزمان با ولادت امام علی النقی الهادی (ع) در سالن کنفرانس شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.
لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=27387
کد خبر
27387