در نشستی که با حضور عضو هیئت مدیره، مدیرکل دفتر فنی و اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد برگزار گردید، روند پیشرفت و مشکلات پروژه‌های مسکن مهر شهرجدید هشتگرد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور با تأکید بر تسریع روند اجرایی پروژه‌های باقی‌مانده اعلام کرد: دغدغه اصلی ما حل مشکلات پروژه‌های مسکن مهر است و طبق دستور وزیر راه و شهرسازی باید تلاش گردد با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و نیروها، به تکمیل پروژه‌ها سرعت بخشیده تا پایان سال مسکن مهر جمع گردد.

محمدرضا توکلی با اشاره به سیاست دولت بر پایان پروژه مسکن مهر، خاطرنشان کرد: تکمیل مسکن مهر وظیفه دولت و تعهدی است که به مردم داده‌ شده و باید با تلاش مضاعف و برطرف کردن مشکلات، پروژه‌ها را به سرانجام رسانده که البته در همین راستا همه باید همراهی کنند.
مدیرکل دفتر فنی، نظارت و اجرایی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور نیز بر تکمیل پروژه‌های نیمه کاره مسکن مهر تاکید کرد و گفت: با تکمیل پروژه‌ها رغبت مردم برای سکونت در شهر جدید هشتگرد افزایش خواهد یافت.
حبیب اله چاغروندی گفت: می‌بایست نظارت مستمر بر پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر انجام شود تا منطبق بر برنامه و در بازه زمانی تعیین شده پرونده مسکن مهر بسته شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز اظهار داشت: تاکنون بیش از ۳۴ هزار واحد مسکونی مرحله نازک کاری را پشت سرگذاشته و اکنون در مجموع ۸۰۰ واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد در مرحله نازک کاری قرار دارد.

مسعود حق لطفی بر اتمام عملیات ساخت و تکمیل مسکن مهر تا پایان دولت دوازدهم تاکید کرد و گفت: تلاش می‌گردد مشکلات مسکن مهر به هر نحو ممکن، مرتفع و تا پایان دولت دوازدهم تکمیل شود.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=31547
کد خبر
31547