میز خدمت در راستای تکریم ارباب رجوع و دسترسی آسانتر مردم شهر به خدمات، روز جمعه در مصلی و مسجد الغدیر شهرجدیدهشتگرد برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرجدیدهشتگرد؛ شهروندان شهرجدیدهشتگرد و روستاهای اطراف که در مراسم معنوی نمازجمعه شرکت داشتند به صورت مستقیم با مسئولان شهرستان ساوجبلاغ ارتباط مستقیم برقرار و مطالبات خود را از مسئولان خواستار و مسئولان نیز با صدور دستور مقتضی خواسته آنان را مورد پیگیری قرار دادند.
ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ میز خدمت را فرصت خوبی برای ارتباط با شهروندان و رفع مشکلات آنان بیان کرد و گفت: این برنامه بر اساس درخواست ائمه جمعه هر هفته در یکی از شهرها برگزار می شود و مطالبات مردم رسیدگی و در اجرای آن دستورات لازم داده می شود.
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد نیز حضور مسئولین ادارات شهرستان در بین مردم را نشان دهنده ارتباط عمیق مردم و مسئولان عنوان کرد و گفت: کمک به کاهش مشکلات مردم و پاسخگویی مسئولان از اهداف برپایی این میز خدمت است.
محسن مجذوب در ادامه خاطر نشان کرد: هدف از استقرار میز خدمت، ارتباط مستقیم با مردم و دسترسی بی واسطه مردم به مدیران است.
گفتنی است؛ در این برنامه (میز خدمت) مردم مشکلات خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند که بیشترین مراجعات به خاطر مسکن مهر، آب، برق، مشکلات سرویس مدارس، راههای مواصلاتی، پارک شهری و اشتغال بود و در این زمینه‌ها دستورات لازم صادر شد و مسئولان حاضر راهکاری مناسب جهت رفع آنها ارائه نمودند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=21854
کد خبر
21854