همزمان با ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی فریاد مرگ آمریکا و مرگ بر اسرائیل و  مرگ بر رژیم آل سعود توسط مردم همیشه در صحنه شهر جدید هشتگرد طنین‌انداز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ این مراسم با حضور پرشور نوجوانان و جوانان، دانش آموزان، طلاب، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و امام جمعه، اعضای هیات مدیره شرکت عمران، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرجدید هشتگرد و جمعی از مسئولین شهرستان ساوجبلاغ، با شعار “هیهات منا الذله” برگزار شد.
مردم همیشه در صحنه شهرجدیدهشتگرد امروز در 13 آبان  همگام با دیگر هموطنان بار دیگر نمایشی از وحدت، یکدلی، همبستگی و حمایت از انقلاب اسلامی و خشم و انزجار از استکبار جهانی را به نمایش گذاشتند.
امام جمعه شهر جدید هشتگرد در این مراسم اظهار داشت: دو سالی است که در شهر جدید هشتگرد نیز همگام با جای جای ایران اسلامی روز ۱۳ آبان روز مبارزه، حضور، خروش و ایستادگی برگزار می‌شود و این حضور هر سال قوی‌تر و محکمتر و باشکوهتر برگزار می‌شود.
حجت الاسلام خدیری ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم در این تجمع گفت: این اجتماع درسی از حضور، ایستادگی و استقامت در برابر استکبار است و امروز روز بیعت با شهدا که آسایش امروز مرهون دلاوری‌های آنهاست، بوده و روز بیعت با روح پاک امام راحل و تجدید پیمان با رهبر معظم انقلاب است.
وی اظهار داشت: با وحدت رویه و اتحادی که در شهرجدیدهشتگرد وجود دارد مراسم‌های مختلفی در این شهر برگزار می‌شود که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=22387
کد خبر
22387