نشست روابط عمومی‌های ادارات زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان البرز با مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد برگزار شد.

‏به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در این نشست تخصصی اظهار داشت: شرح وظایف و خدمات همکارانمان در خانواده بزرگ راه و شهرسازی به گونه ای است که همه روزه با آحاد مختلف جامعه در ارتباط هستند و خدمات رسانی در حوزه های مختلف اعم از نگهداری و ساخت راههای فرعی و اصلی، جابجایی بار و مسافر، برنامه ریزی شهری و تهیه و تصویب طرحهای تفصیلی و جامع با هدف آمایش مطلوب سرزمین و … را با دقت در دست مطالعه و انجام دارند اما متاسفانه اطلاع رسانی از اقدامات به هموطنان کافی نبوده و تلاش مضاعف را می طلبد و البته کاستی در این مهم منجر به عدم رضایت مخاطبین می گردد چرا که ایشان همه خدمات را وظیفه محور تلقی می کنند و کمبودها نمایانتر گردیده است.
‏ ‏مسعود حق لطفی گفت: در این راستا نیاز است ادارات روابط عمومی در زمینه اطلاع رسانی خدمات به طور مضاعف تلاش نماید تا خدمات انجام شده به خوبی منعکس گردد و می‌بایست همزمان شناسایی مشکلات و تلاش در جهت رفع معضل و بطور کلی ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات در برنامه باشد‌.
‏ ‏وی وضعیت هماهنگی بین ادارات زیر مجموعه استان را مثبت تلقی و افزود: قطعا تعامل و همدلی، منجر به ایجاد و گسترش بستر اطلاع رسانی مناسب خواهد شد که خوشبختانه بر اساس ارزیابی انجام شده، وضعیت ارتباطات استانی در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد.
‏ ‏شایان ذکر است مدیران روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل حمل و نقل جاده ای، بنیاد مسکن، سازمان هواشناسی، آزمایشگاه مکانیک خاک، بانک‌مسکن، شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اعضای شورای مذکور بوده که در پایان مراسم با اهدای لوح از سوی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مورد تقدیر قرار گرفتند.
‏ ‏
‏ مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات فرهنگی دهه امامت و ولایت از جمله مسابقه کتابخوانی غدیر با حضور اعضا، مدیرعامل و مشاور فرهنگی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، فرمانده پایگاه بسیج شهدای گمنام و رئیس اداره حراست شرکت و… برگزار و از منتخبین تقدیر بعمل امد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32931
کد خبر
32931