عصر روز شنبه نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه با مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد به مناسبت تجلیل از مقام شامخ اصحاب رسانه ضمن دعوت از خبرنگاران به تشریح اقدامات شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در سطح شهر پرداخت.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در این نشست از آغاز فعالیت پروژه ناجا در ابتدای شهر خبر داد و گفت: پروژه ۴ هزار و ۵۰۰ واحدی ریحانه(ناجا) بر اساس هماهنگی به عمل آمده با بنیاد تعاون ناجا از هفته دولت فعال می‌شود و مقرر شده تا بخشی از پروژه به طرح اقدام ملی مسکن متصل شود.

مسعود حق لطفی با اشاره به پیگیری به عمل آمده برای شروع مجدد فعالیت پروژه ریحانه (ناجا) گفت: مقرر شده ساخت و تکمیل این پروژه پس از سال‌ها انتظار در هفته دولت از سر گرفته شود.

وی یادآور شد: مد نظر است بخشی از پروژه بعد از تکمیل در راستای طرح اقدام ملی مسکن در اختیار کارکنان نیروی انتظامی که در طرح ملی مسکن ثبت نام و واجد شرایط بوده‌اند، قرار داده شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اظهار داشت: تا پایان بهمن ماه سال جاری کار سیگنالینگ مترو به اتمام خواهد رسید و امیدواریم شرکت بهره بردار در زمان مذکور با تمام توان به ویژه در ساعات پیک به خدمات رسانی به شهروندان بپردازد.
حق لطفی همچنین از اتمام اجرای عملیات بلوار شرقی به غربی (بلوار H) وبلوار شرقی به غربی شهر (بلوار La و Lb)خبر داد و گفت: در زمان حاضر این پروژه‌ها، مراحل پایانی خود را با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی طی می‌کنند و به زودی به بهره برداری خواهند رسید.
وی با اشاره به جنگل حاشیه اتوبان، از راه اندازی ایستگاه پمپاژ پساب فاضلاب خبر داد و گفت: این پروژه با تاسیسات هیدرومکانیکال و الکترومکانیکال در فاز اول جهت احیای جنگل ورودی شهر به بهره‌برداری خواهد رسید.
حق لطفی همچنین از کاشت ۲۲ هزار اصله نهال در جنگل ورودی شهر خبر داد و گفت: درختان موجود نیز احیا و رفع آفت خواهند شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اظهار داشت: عملیات احداث کلانتری، ۲ سالن ورزشی چند منظوره و ۲ بوستان شهری از دیگر اقدامات مجموعه شرکت عمران است که به زودی به بهره‌برداری خواهند رسید.
حق لطفی همچنین اظهار داشت: بیمارستان نیمه کاره شهر پس از ۲۰ سال در حال تعیین و تکلیف می باشد که پس از تحویل از سوی شهرداری به شرکت عمران، حداکثر پس از دو سال تکمیل و جهت بهره برداری به دانشگاه علوم پزشکی واگذار خواهد شد.

در پایان خبرنگاران حاضر در نشست سئوالات خود را  مطرح نموده و در نهایت با اهدای لوح تقدیر از خبرنگاران حاضر در نشست قدردانی به عمل آمد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=27531
کد خبر
27531