نشست هم اندیشی بانوان شاغل در شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با حضور معاون اداری مالی و مسئول امور اجتماعی، فرهنگی و مدیر امور اداری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ در این نشست معاون اداری مالی و مسئول امور اجتماعی، فرهنگی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با اشاره به نقش موثر بانوان در جامعه اظهار داشت : زنان, ایـن عنـاصـر فضیلت و ارزشهای الهی دارای بـرکـات زیـادی هستند و به عنـوان نیمـی از جامعه بشریت, همـواره بیشتریـن بار مشکلات را بـر دوش می‌کشند.
رضا رحمانی افزود: خوشبختانه در زمان حاضر امور بانوان وزارتخانه و شرکت مادرتخصصی توجه ویژه‌ای به جایگاه و مقام و منزلت زنان شاغل دارد و همواره به این موضوع اهتمام می‎ورزند.
وی افزود : برگزاری نشست های مستمر در حوزه بانوان می تواند در احصا مسائل و مشکلات بانوان و بالطبع رفع این مشکلات موثر باشد.
در ادامه تعدادی از بانوان حاضر در این نشست در خصوص مسائل و مشکلات بانوان بویژه در حوزه های استفاده از اماکن ورزشی و تفریحی و دیگر خدمات، مطالبی را ارائه نمودند و مقرر گردید دیدگاه‌ها و نظرات حیطه بانوان به هیأت مدیره انتقال داده شود تا تصمیماتی در اینخصوص اتخاذ گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=21557
کد خبر
21557