صبح روز سه شنبه با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد و نمایندگانی از سپاه استان البرز و فرمانده و مدیران سپاه شهرستان ساوجبلاغ، نشست واگذاری واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در شهرجدیدهشتگرد به کارکنان واجد الشرایط سپاه استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ در این نشست اراضی قابل واگذاری از سوی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد معرفی و مقرر شد پس از بررسی توسط مسئولین سپاه پاسداران استان البرز تفاهم‌نامه ای جهت واگذاری زمین و ساخت و ساز فی مابین شرکت عمران و سپاه پاسداران استان البرز منعقد شود.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از ایجاد ظرفیت برای خانه دارشدن نیروهای سپاه و بسیج استان البرز  در شهرجدیدهشتگرد پیرو تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع خبر داد.
مسعود حق لطفی اظهار داشت: در زمان حاضر در برنامه ابلاغی سپاه استان البرز ۴۰۰ واحد برای کارکنان پیش بینی شده تا دربازه زمانی ۳ ساله خانه دار شوند.
وی افزود: واگذاری اراضی این واحدها پس از انتخاب توسط سپاه پاسداران با رعایت تشریفات قانونی انجام خواهد شد
گفتنی است واگذاری قطعات در طرح اقدام ملی مسکن برای همه متقاضیان بدین صورت خواهد بود که ۱۵ درصد قیمت زمین را خریداران نقدا پرداخت و مابقی پس از ۲ سال تنفس در اقساط ۵ ساله پرداخت می‌شود.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=27655
کد خبر
27655