مراسم تجلیل از منتخبین دومین جشنواره فیلم و عکس شهر جدید من با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران شهر جدید هشتگرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛برگزیدگان «جشنواره فیلم و عکس شهرجدید من» با شرکت شهروندان شهرهای جدید کشور برگزار شد که در این میان ۶۰ اثر از تصاویر شهر جدید هشتگرد مورد بررسی قرار گرفت

به انتخاب هیئت داوران مورد تائید شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، در بخش عکس سامان همدان سلکی، مجید نورالله پور، علیرضا نصری، ندا هژبری و فهیمه فارسی بعنوان نفرات برتر و در بخش فیلم سامان همدان سلکی رتبه اول، بنیامین محبی رتبه دوم، ماهان رستمی رتبه سوم را کسب کرده و شایسته تقدیر شناخته شدند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد با اشاره به سیاستهای شرکت در توسعه مسائل اجتماعی شهر گفت: سرمایه اجتماعی از مهمترین سرمایه ها است و باید به آن توجه بیشتری واقع گردد.

مسعود حق لطفی گفت: در زمان حاضر ساخت ۱۳ سرای محله در دستور کار است که بفوریت عملیات اجرایی آن آغاز می شود و ساخت کتابخانه جدید نیز در مرحله شناسایی پیمانکار بمنظور عقد قرارداد است که در جهت توسعه مراکز فرهنگی و اجتماعی انجام شده و امیدواریم در ارتقای سطح فرهنگی شهروندان و داشتن شهری بهتر موثر باشد.

وی افزود: تقویت اتحاد و همدلی شهروندان و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و پتانسیل ها محلات از جمله سرای محلات از برنامه های شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد است.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد نیز بر ضرورت برنامه ریزی و فعالیت سراهای محلات بر اساس ویژگی ها و اقتضائات خاص هر محله و نیازهای شهروندان تاکید کرد.
محمد علی حاجی زاده با اشاره به بیماری منحوس کرونا گفت: باید در شرایط حاکم‌ از فضای مجازی بمنظور فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و توسعه پایدار شهر استفاده نمود.
وی در ادامه با اشاره به اثربخشی فعالیت های حوزه اجتماعی و فرهنگی خاطرنشان کرد: سرای محله منعکس کننده فعالیت ها و تلاش های اجتماعی است که در این راستا جلب مشارکت شهروندان از طرق مختلف ازجمله سرای محلات، میتواند برنامه های اجتماعی و فرهنگی را ارتقا بخشید.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32865
کد خبر
32865