نایب رییس شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از تحویل موقت پروژه ویلایی سهندساران در این شهر خبر داد و از ذینفعان مسکن مهر سهندساران خواست با توجه به شرایط حاکم شیوع ناشی از بیماری کرونا از مراجعه و حضور در محل پروژه یا شرکت عمران خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ رافع ناصری فر اظهار داشت: متقاضیان براساس پیامک ارسالی از سوی مجری برای تحویل موقت واحد خود مراجعه نمایند تا شاهد ازدحام و تجمع نباشیم و اجرای مراحل قانونی واگذاری موقت ویلاها به مالکان  به درستی اجرایی شود.

وی گفت: پروژه ۶۹۹ واحدی سهندساران از نمونه واحدهای ساخته شده مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد است.
وی افزود: با مساعدت مالی و پیگیریهای متعدد شرکت عمران با ادارات خدمات رسان، پروژه های زیربنایی به این واحد ها انجام گردید و واحدهای فوق از انشعابات آب، برق و گاز برخوردار هستند و در زمان حاضر واحدها به صورت موقت تحویل می‌شوند و تلاش خواهد شد تا در صورت بروز مشکلات هر چه سریعتر مرتفع و رفع نقص گردد.

ناصری فر افزود: مجموعه ویلایی‌های سهندساران در شهر جدید هشتگرد با استفاده از اصول و معماری نوین، اولین واحدهای ساخته شده در قالب مسکن مهر در این شهر است که از مزایای نزدیکی به مترو و آزاد راه تهران – قزوین و جنگل ۹۶ هکتاری برخوردار است.

نایب رییس شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: زیر ساخت های این مجموعه تکمیل و پیمانکار متعهد به تحویل موقت ویلایی ها به متقاضیان است.

وی افزود:  در مجموعه مسکونی ویلایی سهند ساران واحدهای تجاری هم احداث شده تا خدمات لازم و مایحتاج اولیه ساکنان تامین شود.

ناصری فر تاکید کرد:کار واگذاری  موقت پروژه سهندساران آغاز شده و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی جلوگیری از ویروس منحوس کرونا پیامکی برای مالکان ارسال خو‌اهد شد تا نسبت به تحویل موقت واحد خود اقدام کنند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=30178
کد خبر
30178