حسب دستور معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور عضو هیئت مدیره و مدیر کل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، پروژه‌های مسکن مهر و خودمالکی شهر جدید هشتگرد تعیین تکلیف خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛  در راستای تاکید دکتر طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی مبنی بر تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر و متقاضیانی که آورده کافی نداشته‌اند، عضو هیئت مدیره و مدیر کل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در شهرجدید هشتگرد حضور یافته تا با بررسی پروژه‌ها مسایل و مشکلات را مرتفع و تعیین تکلیف نمایند.

در این نشست عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید بر تعیین تکلیف کردن واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر و متقاضیانی که آورده پایینی دارند تاکید کرد.

میر محمد غراوی از جابجایی متقاضیان موثر که پروژه آنها زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به پروژه بالای ۶۰ درصد خبر داد و گفت: جابجایی منوط بر افزایش آورده متقاضیان خواهد بود.
وی همچین اظهار داشت: متقاضیانی که علیرغم اخطارهای متعدد به تعهدات مالی خود عمل نمی‌کنند از سامانه مسکن مهر حذف خواهند شد.

لازم به ذکر است پیشرفت پروژه های مسکن مهر و فعالیتهای اجرایی بر اساس آورده‌های ۱۰۰درصدی که متقاضیان داشته‌اند، انجام می‌شود لذا افزایش موجودی و آورده متقاضیان از شروط تکمیل و تحویل واحدها می باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=34111
کد خبر
34111