مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از اجرای عملیات چهار خطه کردن محور فشند جاده اتصالی به طالقان و همچنین اتصال فازهای مسکونی شهر به یکدیگر خبر داد و گفت: عملیات توسعه مسیرهای منتهی به این شهر در راستای ایجاد دسترسی آسان شهروندان توسط شرکت عمران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ داود صفدری اظهار داشت: چهار خطه کردن محور فشند از جمله اقداماتی که در راستای اتصال به جاده طالقان انجام می پذیرد.
وی افزود: این مسیر در عرض ۴۵ متر و به طول ۲ کیلومتر بوده و شتاب بخشیدن در اجرای این طرح امری ضروری است.
صفدری افزود: برای بهسازی این مسیر ۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته و با سرعت در احال اجرا می‌باشد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با اشاره به عدم اتصال فازها درشهرجدیدهشتگرد به یکدیگر، گفت: متأسفانه فازهای مسکونی در این شهر منفصل از یکدیگر بودند و این یکی از مشکلات مشهود در شهر بود که برای حل این مشکل پروژه آماده‌سازی و اتصال محورهای شرقی و غربی از محور فشند تا خیابان خلیج فارس را با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال تعریف کرده‌ایم و در زمان حاضر زیرسازی آن انجام شده و در آینده‌ای نزدیک آسفالت آن‌ها نیز انجام و به بهره‌برداری خواهند رسید.
وی همچنین به اجرای عملیات روسازی و جدولگذاری مسیر حدود ۲ کیلومتری میدان شهدای فشند تا بلوار اشاره کرد و گفت: برای اجرای این مسیر اعتباری در حدود ۱۱۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است.
صفدری در ادامه از اجرای طرح روشنایی میدان امام خمینی(ره) تا میدان فشند به طول حدود ۵ کیلومتر  با ۲۵ میلیارد ریال برآورد اولیه خبر داد و گفت: اسناد مناقصه طرح تهیه شده و بزودی پیمانکار انتخاب می‌شود و مراحل اجرایی آن آغاز می‌گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=22266
کد خبر
22266