جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر اعضای هیئت مدیره ومدیران کل شرکت عمران شهرهای جدید، اعضای هیئت مدیره و کارکنان شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، امام جمعه، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی، فرمانده حوزه بسیج و رئیس کلانتری شهر جدید هشتگرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛در ابتدای جلسه مهندس رضئیی به ارائه گزارش عملکرد خود در دوران سرپرستی در شرکت عمران پرداختند و از همکاری کلیه همکاران، هیئت مدیره شرکت عمران و همکاری ادارات مختلف تشکر کردند .

حجت الاسلام خدیری امام جمعه شهر جدید هشتگرد ، در این جلسه ضمن تشکر از زحمات سرپرست شرکت عمران و تبریک به مدیر عامل جدید با اشاره به ظرفیت ها و شرایط مناسب این شهر جهت انجام پروژه های خدماتی ، فرهنگی و اجتماعی تاکید کردند مدیریت شهری با تعامل و استفاده از امکانات باید به ظرفیت سازی برای جذب و نگه داشت جمعیت پرداخته تا مردم برای سکونت شهری سر زنده و با نشاط پیش روی خود ببینند. ایشان در ادامه از مجموعه مدیریت شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص تثبیت مدیریت عمران شهر جدید هشتگرد تقدیر و تشکر نمودند.

مهندس طاهرخانی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مهندس رضئیی در مدت سرپرستی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افزودند در این مدت هیچگونه توقفی در پیشرفت پروژه ها مشاهده نگردیده و علاوه بر این شاهد پیشرفت های خوبی نیز در پروژه های سرمایه گذاری و مشارکتی بوده ایم.

ایشان در ادامه به معرفی دکتر صفدری پرداختند و افزودند ایشان دارای نگرش توسعه ای بوده و قدرت تصمیم گیری بالایی دارد و این امر در کنار شناخت و تسلط ایشان از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهر جدید هشتگرد می‌تواند منشأ برکات خوبی در این شهر باشد.

مهندس طاهرخانی در ادامه افزود: افتتاح و بهره برداری از قطار برقی گلشهر به شهر جدید هشتگرد از اولویت‌های مهم بوده و فعالیت‌های چشمگیری که در این پروژه طی ماه‌های گذشته انجام شده ، نوید یک جهش و تغییرات قابل توجه در این شهر را خواهد داد ؛

وی در ادامه گفت: با افتتاح مترو با اقبال چشمگیری جهت سکونت در این شهر مواجه خواهیم شد.

در پایان دکتر صفدری توسعه کیفیت زندگی شهروندان تغییر استراتژی در جمعیت پذیری از جمله ایجاد، توسعه فضاهای مناسب شهری و برنامه زمانبندی افتتاح مترو را از اولویت‌های کاری خود برشمردند .

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=20441
کد خبر
20441