به گزارش روابط عمومی شرکت عمران ، حبیب اله طاهرخانی در حاشیه بازدیدی که با حضور مدیر کل حمل و نقل و ترافیک شرکت عمران شهرهای جدید کشور و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و دیگر متولیان پروژه متروی انجام شد، اظهار داشت: پیگیری امور متروی گلشهر_ شهرجدید هشتگرد یکی از دغدغه های اصلی ما است از این رو امیدواریم بتوانیم با همکاری متولیان امر در این مسیر قدم‌های تاثیرگذاری را برداریم.
وی با اشاره به پیگیری‌های ملی در راستای تامین بودجه افزود: ما در بحث مالی محکم ایستاده ایم و در حال تامین آن هستیم و تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار این مجموعه خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی کشور افزود: ایستگاه متروی شهر جدید هشتگرد تا پایان تابستان سال جاری باید تکمیل گردد و در این مورد هیچ عذر و بهانه ای پذیرفته نیست و در صورتی که مسئولی کار خود را انجام ندهد عذرش را خواهیم خواست.
طاهرخانی‌ افزود: نباید به خاطر مسائل کوچک در پیشرفت این پروژه عظیم مانعی بوجود آید.
وی ادامه داد: ما هر هفته روند اجرایی این پروژه را بررسی کرده و به طور مستمر پیگیر این امر هستیم و به منظور بررسی میزان تاثیر پیگیری‌های گذشته مداوم در این مجموعه حاضر خواهیم شد.
در حاشیه این بازدید نائب رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: در بازدید امروز اقدامات صورت گرفته در زمینه تأمین ادوات، اجرای روسازی، سیستم مخابرات، شبکه برق بالا سری، جابجایی دکل های برق فشار قوی، محوطه سازی و مسیر دسترسی، تأسیسات مکانیکی و کارهای باقی مانده معماری مورد بررسی و دستورات لازم جهت تسریع دراجرای کارهای باقیمانده بر اساس برنامه زمانبندی صادر گردید.
محمدعلی حاجی زاده گفت: تجهیزات، بحث‌های سیگنالینگ، آسانسور، پله برقی، تجهیزات ایمنی و گیت های ورودی و فروش بلیط، بخش دیگر پروژه است که با سرعت بخشی به آن تلاش میگردد این پروژه ملی تا پایان تابستان سال جاری به بهره برداری برسد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=20001
کد خبر
20001