مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در نشست مشترک با مدیر شعب بانک مسکن استان البرز با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای تحویل مسکن مهر گفت: در سالجاری اتمام بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی انجام شده و کمتر از ۱۵۰۰ واحد نیز در مراحل نهایی اتمام نازک کاری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ مسعود حق لطفی افزود: اتمام نازک کاری، فروش اقساطی و تحویل واحد ابزار سنجش خدمات است لذا میبایست در جهت تسریع در روند کار همه نهادهای مرتبط تعامل و همکاری نمایند.
وی تسریع در روند اداری تشکیل پرونده های متقاضیان در بانک مسکن را خواستار شد و افزود: انتظار داریم ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن انجام گردد.
حق لطفی به نقش مسکن در اقتصاد خانوار و ایجاد آرامش و آسایش، اشاره کرد و افزود: امیدواریم با تحویل واحدها بتوانیم گامی مثبت در این راستا برداریم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در ادامه به نقش انبوه سازی مسکن در کنترل قیمت بازار و جلوگیری از افزایش اجاره مسکن اشاره و افزود:
امیدواریم با تکمیل آورده متقاضیان و همکاری آنان در انجام مرحله فروش اقساطی و تعامل با بانک مسکن بتوانیم منشا خدمات رسانی بهتر باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=30912
کد خبر
30912