فرماندار شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد: درمانگاهی در فاز ۷ شهر جدید هشتگرد(مهستان) در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۷۴۲ متر مربع با زیر بنای ۵۳۲ متر مربع در دو طبقه توسط شرکت عمران احداث شده که به زودی تجهیز و بعنوان درمانگاه شبانه روزی دولتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ محمدرضا البرزی در حاشیه بازدید از مراکز درمانی شهر جدید هشتگرد(مهستان)، ضمن اشاره به کمبود سرانه‌های درمانی در این شهر گفت: متاسفانه در شهر جدید هشتگرد(مهستان) با جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر، امکانات زیربنایی مناسبی در حوزه خدمات‌های متفاوت از جمله درمانی وجود ندارد که نیازمند توجه ویژه در این خصوص می‌باشد.

وی افزود: بر همین اساس در تلاش هستیم علاوه بر راه اندازی درمانگاه شبانه روزی دولتی در فاز ۷، بیمارستانی با ظرفیت ۲۵۰ یا ۱۶۸ تخت خوابی در حاشیه اتوبان کرج_ قزوین در زمینی به مساحت ۷ هکتار با حمایتهای استاندار البرز، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسوولین استانی و شهرستانی، دانشگاه علوم پزشکی و اختصاص بودجه و اعتبارات از سوی وزارتخانه مربوطه احداث تا بخشی از نیازهای درمانی این شهر تامین گردد.

فرماندار ساوجبلاغ از بیمارستان نیمه کاره ۹۶ تختخوابی شهر، درمانگاه فاز یک، درمانگاه خیریه تهرانی در فاز ۷، محل احداث بیمارستان مجاور پایگاه امداد جاده‌ای در اتوبان کرج_ قزوین بازدید و بر افزایش سرانه های درمانی، مطالبات به حق مردم شهر جدید مهستان، تاکید کرد.

در بازدید فرماندار ساوجبلاغ از سرانه‌های درمانی شهر جدید هشتگرد(مهستان)، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد(مهستان)و دستگاههای اجرایی در حوزه بهداشت و درمان حضور داشتند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=36553
کد خبر
36553