در نشست مشترک مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، فرمانده سپاه استان البرز و نماینده شهرستان ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، موضوع تامین زیرساخت های شهرجدید هشتگرد از جمله تکمیل پروژه مسکن مهر و تسریع در ساخت نخستین بیمارستان این شهر به عنوان دغدغه های مسئولان البرزی مطرح شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد:

پرونده مسکن مهر تا پایان سالجاری بسته می شود / پروژه های روبنایی و زیر بنایی جدید کلید می خورد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، مسعود حق لطفی در جریان این نشست که روز دوم مرداد ماه برگزار شد، با اشاره به نقش و اهمیت اجرای پروژه های تهیه مسکن ارزان قیمت اظهار کرد: در شهرجدید هشتگرد نیز همانند دیگر شهرهای جدید در استانهای مختلف کشور، اقدامات لازم برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن پایه ریزی شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در آینده ای نزدیک شاهد آغاز عملیات ساخت پروژه های اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد خواهیم بود، افزود: کلنگ زنی پروژه های اقدام ملی مسکن قرار است به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور عملیاتی می شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: به منظور کاهش مشکلات شهروندان، پروژه های زیربنایی و روبنایی جدیدی در این شهر کلید خواهد خورد و این اقدامات مسیر شهر جدید هشتگرد به سمت توسعه را هموارتر و رضایت شهروندان را نیز افزایش می دهد.

سردار مولایی:

آمادگی سپاه استان البرز در مشارکت و  تکمیل پروژه های روبنایی شهرجدید هشتگرد

در ادامه این نشست، سردار یوسف مولایی نیز ضمن تاکید بر اهمیت پیشبرد پروژه های مختلف در راستای توانمند سازی شهر جدید هشتگرد که در مسیر توسعه قرار دارد، بیان کرد: برای دستیابی به این هدف، هم افزایی در جهت رفع معضلاتی که حل آن دغدغه مشترک همه مسئولان این شهر است، اهمیت بالایی دارد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز از ضرورت اجرای کارهای بزرگ در شهر جدید هشتگرد سخن گفت و افزود: در انجام پروژه های اجرایی و توسعه ای باید آرامش و آسایش شهروندان مورد توجه قرار داده شود.

سردار مولایی در ادامه از آمادگی سپاه برای کمک به پیشبرد و اجرای پروژه های روبنایی در شهر جدید هشتگرد سخن گفت.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز بیان کرد: در اقدامات آتی‌ مشترک سپاه استان و شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، به یقین توسعه سرانه های درمانی و آموزشی در این شهر از اولویت برنامه های اجرایی خواهد بود.

دکتر حدادی:

 بستر آسایش و آرامش ساکنین شهرجدیدهشتگرد فراهم‌شود

در بخش دیگری از این نشست، علی حدادی نیز ضمن اشاره به اهمیت اجرای پروژه های مسکن در راستای تامین‌ سرپناه برای خانواده هایی که تاکنون با مشکل تامین مسکن مواجه بوده اند، افزود: در حال حاضر یکی از پروژه ها طرح اقدام ملی مسکن است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی افزود: در طرح اقدام ملی مسکن ضرورت های لازم از جمله فراهم کردن بستر آسایش و آرامش ساکنین در پروژه های اجرایی اهمیت بالایی دارد.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی از اقداماتی که در راستای تامین رفاه مردم‌ باشد، تمام قد حمایت می کند.

حدادی با اشاره به اهمیت راه اندازی بیمارستان شهر جدید هشتگرد و ضرورت تکمیل آن گفت: این مهم باید در اولویت برنامه های اجرایی باشد و دستگاه های مرتبط به فوریت نسبت به تعیین تعیین تکلیف پروژه اقدام کنند؛ چراکه این مهم تاثیر بسزایی در رفع مشکلات شهروندان با افزایش سرانه های درمانی دارد.

وی همچنین بر ضرورت افزایش تعداد سفرهای قطار شهری کرج – شهرجدید هشتگرد تاکید کرد و افزود: به یقین با عملیاتی شدن این رویکرد مهم، حجم قابل توجهی از سفرهای برون شهری شهروندان با استفاده از قطار شهری انجام می شود و تاثیر مهمی بر افزایش سطح رفاه مردم دارد.

شایان ذکر است شرکت عمران شهرجدید هشتگرد تکمیل مسکن مهر تا پایان سال جاری را نیز در برنامه دارد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=26810
کد خبر
26810