معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور به همراه اعضاء هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور از پروژه های روبنایی و زیر بنایی در دست اجرا و مسکن مهر شهرجدیدهشتگرد بازدید و نشستی را با پیمانکاران و مدیران شرکت عمران برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی به پیمانکاران مسکن مهر تاکید کرد تا نسبت به اتمام پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد به بالا، تا آبان سال جاری اقدام نمایند.
حبیب الله طاهرخانی از مدیران مجموعه شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد نیز خواست مصوبه‌ها را به خوبی اجرایی و پروژه ها را تعیین تکلیف نمایند تا پیمانکاران با انگیزه‌ی بیشتر عملیات را اجرایی و در جهت بهره برداری از پروژه ها تسریع نمایند.
وی گفت: کمبود خدمات زیربنایی و روبنایی مناسب از مشکلات عدیده متقاضیان مسکن مهر است و در همین راستا باید تلاش کنیم تا شرایط زندگی مناسب را برای مردم فراهم آوریم و امیدواریم با تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های فعال، استقبال مالکان مسکن‌مهر به سکونت در شهر بیشتر شود.

مسعود حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز در این راستا گفت: با اجرای تبصره ۸ قانون بودجه سالجاری و عقد تفاهمنامه با دستگاههای خدمات رسان سرعت تکمیل خدمات زیر بنایی بالاتر رفته و با اعمال نظارت بیشتر بر عملکرد پیمانکاران و رفع موانع احتمالی در جهت رضایتمندی شهروندان گام بر میداریم.

شایان ذکر است در این بازدیدها و نشست، یدا… رحمانی عضو هیئت مدیره و نادر‌عربی مدیرکل توسعه و امور مسکن شرکت مادر تخصصی، مجتبی پورخیز مدیرکل دفتر مدیر عامل،رئابط عمومی و ارزیابی عملکرد و محمد نظری مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی را همراهی میکردند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=28610
کد خبر
28610