سرپرست و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با رئیس دادگستری ساوجبلاغ دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛در این دیدار محسن زارعی سرپرست شرکت عمران ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شرکت عمران در شهر به بیان مسائل و مشکلات و نیازمندیهای شهر جدید پرداخت.

وی افزود: توسعه زیرساخت‌ها به ویژه در حوزه خدمات درمانی، امنیت، آموزش و حمل و نقل عمومی نیازمند تقویت روحیه همکاری و تعامل از سوی ادارات و دستگاه‌های خدمات‌رسان و استقرار ادارات مستقل در این شهر می باشد.

زارعی در ادامه تعیین تکلیف بیمارستان، آرامستان,تکمیل زیرساخت ها و تحویل واحدهای مسکن مهر ، حمل و نقل عمومی و نامگذاری شهر را از مهم‌ترین مسائل و درخواست ساکنین عنوان کرد و افزود: شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در راستای تعامل و همکاری مشترک ادارات مرتبط تمام تلاش خود را جهت رسیدن به اهداف عنوان شده و ایجاد رضایت شهروندان به کار خواهد گرفت.
محمدی رئیس دادگستری ساوجبلاغ هم در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده شرکت عمران در شهر جدید هشتگرد از جمله ساخت و راه اندازی مترو در این شهر افزود: مدیریت شهری در شهر جدید هشتگرد بایستی تمام تلاش خود را به کار گیرد تا خدمات متنوع شهری را به گونه‌ای پیش ببرد تا علاوه بر رضایتمندی شهروندان پویایی نشاط و سلامت اجتماعی در شهر را به ارمغان آورد.
وی در ادامه افزود: تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با همراهی کلیه دستگاه های متولی، مسائل و مشکلات مردم شهرجدید مرتفع گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=34657
کد خبر
34657