مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اعلام کرد: رفاه شهروندان اولویت اصلی پروژه‌های سرمایه‌گذاری در شهر جدید هشتگرد است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ مسعود حق لطفی در نشست با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرجدید هشتگرد، که با حضور اعضای هیئت مدیره و امام جمعه شهر جدید هشتگرد برگزار شد، ضمن اشاره به پتانسیل‌های قابل توجه این شهر در حوزه سرمایه‌گذاری گفت: می‌توان با حضور سرمایه‌گذاران از پتانسیل‌ها به بهترین شکل بهره‌مند شد و فرصتهای اقتصادی خوبی را ایجاد کرد، بنابراین باید برای رشد و توسعه شهر، زمینه اجرای پروژه‌های مشارکتی و سرمایه گذاری فراهم شود.
وی با تاکید بر لزوم حمایت از مشارکت بخش خصوصی اظهار داشت: هر چه حضور و مشارکت بخش خصوصی بیشتر باشد میتوان پروژه‌های بیشتری در سطح شهر اجرا کرد و فرصت خوبی را علاوه بر ایجاد شرایط اقتصادی مناسب، توسعه سرانه‌های خدماتی و فرهنگی را نیز بهمراه خواهد داشت.
حق لطفی در پایان آمادگی مجموعه شرکت عمران شهرجدید هشتگرد را برای همکاری با سرمایه گذاران در حوزه های مختلف اعلام کرده و با دعوت از سرمایه‌گذاران جهت مشارکت در اجرای پروژه‌ها گفت: امیدواریم بتوانیم در حداقل زمان ، نیازهای شهروندان را مرتفع نموده و در جهت رفاه و آسایش آنها حرکت کنیم.

امام جمعه شهر جدید هشتگرد نیز سرمایه گذاری در بخش درمانی را از ضرورت‌ها بیان کرد و ابراز امیدواری کرد: با اجرای پروژه های عمرانی متنوع در سطح شهر، تامین رفاه و آسایش عمومی شهروندان محقق خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین مجید صفدری بر تسریع در روند پروژه ها تاکید کرد و گفت: توجه هر چه بیشتر به کیفیت زندگی شهروندان و ارائه خدمات مطلوب در زمینه‌های رفاهی، باید هر چه گسترده تر مورد اهتمام قرار گیرد.
وی افزود: باید بستر مناسب برای شهرسازی مشارکتی فراهم شود چرا که اجرای سریعتر برخی از این طرح‌ها سهم بسزایی در ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان شهرجدید هشتگرد داشته و اشتغالزایی و رونق اقتصادی را به دنبال خواهد داشت و حضور سرمایه گذاران در تامین هزینه‌ها گامی مثبت به شمار می‌رود.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=27772
کد خبر
27772