رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: در راستای رفع نواقص معابر شهرجدید هشتگرد شرکت عمران با بکارگیری پیمانکاران مرتبط با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان اقدامات گسترده ای در این خصوص انجام داده و تا بحال حدودا ۵ هزار متر مربع سطح لکه گیری آسفالت انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ شهروز سنجری در گفت و گو با رادیو البرز با اشاره به رضایتمندی شهروندان گفت: در حوزه زیباسازی و پاکسازی سطح شهر اقدامات گسترده ای انجام شده و تکمیل پیاده راهها و اجرای بیش از ۱۲ هزار مترمربع کفپوش در سطح بلوارها و معابر شهری و رنگ آمیزی جداول سطح شهر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به میزان ۲۵هزار متر از جمله این اقدامات می‌باشد.
وی در خصوص مدیریت بحران و مشکل جمع شدگی آب در معابر گفت: در حوزه مدیریت بحران شرکت عمران شهرجدید هشتگرد، مطالعاتی را در چهار حوزه زلزله، رانش، فرونشست و سیلاب و همچنین حل مشکلات آب‌های سطحی، از طریق مشاور مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی در دستور کار قرار داده است.
رییس خدمات شهری شرکت عمران شهرجدید هشتگرد افزود: در همین راستا پاکسازی و لایروبی کانال‌های آب و احداث و تکمیل کانالهای عرضی نیز از جمله اقدامات حوزه مدیریت بحران شرکت عمران شهرجدید هشتگرد است.
سنجری اظهار داشت: برای پویایی و نشاط در مناطق مسکن مهر شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بکارگیری دو پیمانکار و با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نسبت به خرید ۲۰ مجموعه بازی کودکان و ۲۰ ست ورزشی و همچنین احداث زمین بازی کودکان و ست ورزشی اقدام شده که در زمان حاضر عملیات اجرایی ۱۰ مجموعه در پروژه‌های مسکن مهر در حال اتمام هست.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32925
کد خبر
32925