مسئول توسعه زیرساخت شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از تامین روشنایی معابر اصلی فازهای ۴ و ۷ شهرجدید هشتگرد در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با توجه به اینکه برخی معابر فاقد روشنایی بودند از اداره برق خواسته شده است تا طرح مناسب را ارائه نمایند تا پس از آن نسبت به عقد قرارداد با پیمانکار ذیصلاح اقدام گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ تیمور امرایی در گفتگو با رادیو البرز افزود: پروژه روشنایی معابر با بودجه شرکت عمران شهرجدید هشتگرد انجام خواهد شد و پس از تکمیل پروژه دیگر نقاط تاریک نخواهیم داشت.

امرایی با اشاره به احداث واحدهای مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: بیش از این در ۳۲ هزار واحد مسکن مهر زیرساختهای آب و برق و گاز آنها انجام شده و الباقی واحدها نیز توسط پیمانکار در حال توسعه زیرساخت و نصب انشعابات می‌باشند.

وی افزود: برای تکمیل زیر ساخت واحد مسکن مهر باقیمانده و معابر شهری در سالجاری تفاهم نامه‌‌ای با نهادهای خدمات رسان از جمله آبفا به میزان ۵۱ میلیارد تومان و شرکت برق  به میزان ۳۰ میلیارد تومان منعقد شده است که این تفاهم نامه به خوبی در حال انجام است.

امرایی از ادارات خدمات رسان آب و برق خواست نسبت به تکمیل زیر ساخت در ۱۸ پروژه مسکن مهر باقیمانده در اسرع وقت اقدام نمایند.
مسئول توسعه زیرساخت شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد گفت: تاکنون ۳۲ کیلومتر شبکه فاضلاب، ۳۳ کیلومتر شبکه آب، ۶ کیلومتر شبکه برق انجام شده که نصب ۳۲ هزار کنتور آب، بیش از  ۳۱ هزار کنتور برق و ۲۴ هزار کنتور گاز در مساکن مهر اجرا شده است.
امرایی با اشاره به تکمیل زیرساخت پروژه سهندساران گفت: در زمان حاضر تکمیل زیرساختهای این پروژه در حال انجام است و همزمان تحویل موقت آن نیز آغاز شده است که در هفته قبل ۲۰ نفر برای تحویل موقت واحد خود مراجعه نموده اند و نهادهای مرتبط در تلاش هستند تا به زودی زیرساختهای باقیمانده این پروژه را تکمیل نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=30867
کد خبر
30867