عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: با احداث پروژه‌های عمرانی مشارکتی بخشی از کمبود سرانه تفریحی و تجاری منطقه جبران و توسعه متوازن شهری ایجاد خواهدشد و علاوه بر افزایش شور و نشاط اجتماعی در بین شهروندان، بر رونق شهر نیز کمک شایانی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ محسن زارعی با بیان اینکه در زمان حاضر شهر جدید هشتگرد به شهری پویا تبدیل شده گفت: تبدیل شدن شهرجدید هشتگرد به یک شهر پرتحرک یعنی شهر زنده و پویا است و مجموعه شرکت عمران برای رشد این موجود زنده همچنان برنامه دارند.
وی گفت: مجموعه شرکت عمران علیرغم وجود مشکلات تورم و شیوع ویروس کرونا دست روی دست نگذاشته و شهر را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کرده است.

زارعی با بیان اینکه تاکنون ۱۷ قرارداد مشارکتی احداث واحدهای تجاری، مسکونی، فضای سبز، آموزشی، ورزشی، فرهنگی و فضای‌بازی منعقد شده گفت: اینگونه پروژه ها مشوقی برای سرمایه گذاران است تا مانند اینگونه پروژه ها در شهر اجرا کنند.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اظهار داشت: مساحت کل این پروژه‌ها بیش از ۱۱ هکتار بوده و برای احداث آن مبلغی بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
زارعی گفت: پروژه‌ها در زمان حاضر در مرحله اخذ پروانه و شروع عملیات اجرایی هستند.
وی افزود: پروژه‌های عمرانی شهرجدید هشتگرد در کوتاه‌ترین زمان قابلیت اجرا داشته تا زمینه آرامش و آسایش هرچه بیشتر شهروندان فراهم شود.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32939
کد خبر
32939