براساس برنامه ریزی صورت گرفته و با هدف بهره برداری مطلوب از ظرفیت مترو (قطار برقی) شهر جدید هشتگرد، نشستی با حضور مدیر ارشد خط ۵ مترو تهران و جمعی از مدیران ارشد خط مذکور برگزار و مطابق توافقات و هماهنگی‌های به عمل آمده ، تست گرم سیگنالینگ خطوط قطار برقی شهر جدید هشتگرد به مدت ۲ شب آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ ‏ با آغاز تست گرم ، سیگنالینگ قطار برقی شهرجدید هشتگرد آماده بهره برداری و تحویل شد.
در این تست قطار با ATP روشن و با هدایت سیستم سیگنالینگ از مبدا ایستگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی به مقصد ایستگاه گلشهر حرکت نمود که این تست با دریافت کلیه کدهای مورد آزمون با موفقیت به پایان رسید و بدین وسیله و با عنایت به تست موفق آمیز خط شمالی، سیستم سیگنالینگ قطار برقی شهر جدید هشتگرد در آستانه تحویل و بهره برداری قرار گرفت.
گفتنی است تست گرم در شرایط واقعی و با حضور قطار در مسیر و به منظور دریافت دستور العمل های ارسالی از مرکز کنترل شامل مسیر گیری، توقف های اضطراری، تغییر سرعت و اطلاع رسانی به قطار از شرایط خط در مسیر پیش رو صورت میپذیرد.
استفاده از هر دو خط رفت و برگشت و کاهش فاصله اعزام ناوگان و کاهش زمان سفرها از سایر دست اوردهای تحویل سیستم سیگنالینگ میباشد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=34986
کد خبر
34986