مسئول توسعه زیرساخت شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز اعلام کرد که از مجموع ۳۵ هزار واحد مسکونی مهر که زیر نظر این شرکت ساخته شده، شبکه های آب، برق و گاز بیش از ۹۹ درصد آنها احداث شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ تیمور امرایی در گفت و گو با رادیو البرز به تشریح اقدامات زیر ساختی برای واحدهای مسکن مهر شهر جدید هشتگرد پرداخت و بیان داشت: از مجموع ۳۵ هزار واحد مسکونی مهر این شهر که توسط شرکت عمران ساخته شده، انشعاب فاضلاب برای ۳۲ هزار و۴۵۶ واحد، انشعاب آب برای ۳۳ هزارو۴۵۶ واحد، نصب کنتور آب برای ۲۶هزارو ۴۵۶ واحد، اجرای شبکه برق برای ۳۴ هزارو۵۶۷ واحد، انشعاب برق برای ۳۲هزار و ۷۸۵ واحد و نصب کنتور برق ۳۲هزارو۳۴۶ واحد آنها انجام شده است.

وی افزود: در بخش گازرسانی از مجموع ۳۵ هزار واحد مسکونی مهر شهرجدید هشتگرد، کار احداث شبکه گاز برای ۳۳هزارو۸۶۶ واحد مسکونی، نصب علمک برای ۳۲هزارو۶۵۴ واحد و نصب کنتور ۳۲هزارو۲۲۴ واحد آنها به پایان رسیده است.

مسئول توسعه زیرساخت شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: ۱۰۱ میلیارد تومان کل هزینه این پروژه ها در قالب بند «ب» تبصره ماده ۸ بودجه سال ۹۹ برآورد شد که از این مبلغ ۵۱ میلیارد تومان کمک به شرکت آب وفاضلاب استان البرزر و ۳۱ملیارد تومان به شرکت توزیع برق استان پرداخت شده است.

همچنین ۱۹ میلیارد تومان توسط شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از طریق فراخوان جذب پیمانکار برای احداث شبکه تامین شده است.

امرایی ادامه داد: در بخش روشنایی معابر فاز های چهار و هفت شهرجدید هشتگرد که در اسفندماه سال ۹۹ به مالکان این ۲ فاز قول داده بودیم تمام طرح ها از اداره برق مجوز اجرا اخذ کردیم و از طریق فراخوان عمومی پیمانکار انتخاب شد، مبلغ کل برآورد هزینه روشنایی معابر عمومی این ۲ فاز ۲۲ میلیارد تومان شد که ۲۰ کلیومتر طول شبکه روشنایی این معابر در حال انجام است.

روشنایی ۱۶ پروژه دیگر مسکن مهر شهرجدید هشتگرد نیز با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان در حال اجرا می باشد که عملیات روشنایی مسکن مهر شهر جدید هشتگرد امسال پایان می یابد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33027
کد خبر
33027