عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد با اشاره به انتشار اخباری در خصوص دستگیری کلاهبرداران یک پروژه مسکونی در این شهر اظهار داشت: شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به محض اطلاع از اقدامات خلاف قانون شرکت ابنیه راه روماک تیر ماه سال ۹۸ اقدام به طرح شکایت کرده و پرونده به دادسرای انقلاب اسلامی شهرستان ساوجبلاغ ارجاع داده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ بهزاد بذرپاچ گفت: با پیگیری‌های مستمر و مراجعات مکرر به دستگاه قضایی، مهر ماه سال ۹۸ قرار بازداشت مدیرعامل شرکت ابنیه راه روماک صادر گردید که علیرغم تلاش نیروی انتظامی تیرماه سال ۱۴۰۰ نامبرده به همراه همدستان خود دستگیر و هم اکنون پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ساوجبلاغ در حال رسیدگی می باشد.

بذر پاچ اظهار داشت: شرکت ابنیه راه روماک به عنوان پیمانکار ساخت پروژه مسکن مهر بوده که برخی از مدیران آن اقدام به فروش غیرقانونی واحدهای مسکن مهر نموده‌اند و معاملات مذکور هیچ ارتباطی به شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ندارد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از خریداران مسکن مهر خواست قبل از هرگونه خرید واحد مسکن مهر استعلامهای لازم را از شرکت عمران و بانک مسکن بعمل آورند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33303
کد خبر
33303