عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در خصوص نحوه فروش و قیمت گذاری واحدهای مسکونی مهر شهرجدید هشتگرد گفت: خرید عرصه واحدهای این شهر برای متقاضیان اول کاملا اختیاری است و هیچ اجباری وجود ندارد قیمت گذاری بر اساس قوانین جاری همانند سایر شهرهای جدید کشور توسط کارشناسان رسمی دادگستری انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ محمد علی حاجی زاده در خصوص عرصه واحدهای ویلایی مهر گفت: بر اساس مصوبه شورای مسکن که توسط وزیر وقت راه و شهرسازی در سال ۹۲ ابلاغ گردیده، خرید عرصه پروژه های ویلایی برای متقاضیان بصورت خودمالک و اساساً از شروط قرارداد واگذاری بوده است.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگردافزود: باوجود شفافیت مصوبه قانونی در راستای نحوه قیمت گذاری و فروش عرصه، هیئت مدیره شرکت عمران برای متقاضیانی که پرداخت نقدی داشته باشند ۳۰ درصد تخفیف اعمال میکند و برای کسانی‌ که کلیه بدهی‌های اعیان خود را تا پایان پائیز سالجاری تسویه نمایند این رقم به ۴۵ درصد تخفیف خواهد رسید.
حاجی زاده افزود: در زمان حاضر عرصه واحدهای ویلایی با میانگین ۸۰ میلیون تومان و واحدهای آپارتمانی هم با میانگین ۲۵میلیون تومان عرضه می شود که عواملی همچون موقعیت، وسعت پلاک، تعداد واحدها و متراژ واحد و..‌.، در تعیین درصد قدرالسهم مشاعات ملاک عمل است که توسط کارشناسان رسمی دادگستری بررسی و اعلام می‌شود.
وی افزود: شرکت عمران نهایت اهتمام و توجه را به متقاضیان مساکن مهر داشته، به گونه ای که اجحافی به متقاضیان عرصه تحمیل نشود.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران افزود: دولت برای متقاضیان معرفی شده از سازمان های حمایتی مثل بهزیستی و کمیته امداد نیز تخفیفات ویژه را خارج از تخفیفات موجود قائل شده و مجموعه شرکت عمران هم مکلف به اجرای آن بوده و
تمامی درآمدهای حاصل از فروش عرصه بحساب خزانه دولت واریز می‌شود.

حاجی زاده در پایان اظهار داشت: خدمات مسکن مهر شهر جدید هشتگرد بر بستر الکترونیک یا حضوری است که امیدواریم در شرایط کرونا از فرصت ایجاد شده در بستر الکترونیک استفاده نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=33579
کد خبر
33579