عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز اعلام کرد که مسکن مهر این شهر با ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی به مرحله پایانی نزدیک شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ رافع ناصری فر گفت: از مجموع حدود ۵۰ هزار واحد مسکونی مهر شهر جدید هشتگرد ساخت و تکمیل ۳۴ هزارو۸۲۲ واحد از تعهدات شرکت عمران شهر جدید هشتگرد بوده و مابقی به صورت خودمالکی ساخته شده است.
وی ادامه داد: اکنون از مجموع ۳۴ هزار و۸۲۲ واحد مسکونی مهر تعهد شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ۳۴ هزارو ۲۲۹ واحد آنها تکمیل شده است.
ناصری فر گفت: در زمان حاضر ۵۹۳ واحد مسکونی مهر نیمه تمام در شهرجدید هشتگرد باقی مانده که در مرحله نازک کاری هستند و پیش بینی می شود طی ۲ ماه آینده تکمیل شود.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: از مجموع واحدهای تکمیل شده تا کنون ۲۹ هزار و ۶۴۰ واحد آنها به متقاضیان واگذار شده است.

وی مهمترین مشکل کنونی واحدهای مسکن مهر شهرجدید هشتگرد را گرانی سیمان و مصالح ساختمانی برای تکمیل این پروژه ها و زیرساخت های مربوط به آنها ذکر کرد.

اکنون شهرجدید هشتگرد حدود ۸۵ هزار نفر جمعیت دارد که با تکمیل و واگذاری کل واحدهای مسکن مهر و واحدهای طرح اقدام ملی مسکن شمار جمعیت این شهر از ۵۰۰ هزار نفر فراتر می رود.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=32919
کد خبر
32919