فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اجرای پروژه های عمران و آبادانی نمادهای پیشرفت و توسعه کشور در عصر طلایی تحریم به شمار می روند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حاشیه سفر یک روزه خود به استان البرز و بازدید از چندین پروژه عمرانی افزود: همه جا کار قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) ‌برای ساختن کشور جریان دارد.
وی اظهار داشت: خط ریلی کرج – شهرجدید هشتگرد نیز یکی از پروژه هایی است که در انتقال آسان مردم تاثیر بسیار زیادی دارد و می تواند تمایل جمعیت علاقمند برای سکونت در شهرجدید هشتگرد را افزایش دهد.
سلامی گفت: بهره برداری از پروژه قطار شهر جدید هشتگرد در جذب جمعیت شهرهای بزرگ کرج و تهران تاثیرگذار است.
وی افزود: ما قصد داریم با مضاعف کردن تمام تلاش ها دوره تحریم را به یک عصر طلایی برای استقلال کشورمان در تاریخ حیات این ملت بزرگ تبدیل کنیم.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) نیز گفت که پروژه متروی شهر جدید هشتگرد در استان البرز ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مراحل پایانی را می گذراند.
سردار سعید محمد افزود: این پروژه به طول ۲۶ کیلومتر اجرا شده و امکان این هست که طی چند هفته آینده به صورت کامل به بهره برداری برسد.
وی اظهار داشت: مسائل مشکلات این پروژه با تعامل برطرف شده و پیش بینی می شود که طی ماه آینده به بهره برداری برسد.
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) در خصوص پروژه های در دست اقدام این قرارگاه، گفت: در زمان حاضر ۲۵۵ پروژه بزرگ عمرانی توسط این قرارگاه در سطح کشور در حال انجام است که همه فعال هستند.
وی افزود: طرحی برای دولت پیشنهاد دادیم که در صورت تامین منابع مالی تا پایان این دولت امکان اینکه یکصد پروژه از پروژه های قرارگاه به اتمام برسد، وجود دارد.
محمد اضافه کرد: برای تامین منابع مالی پیشنهادات خوبی داده ایم که منتظر پاسخ هستیم.
پروژه ریلی کرج – شهر جدید هشتگرد به طول ۲۶ کیلومتر ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=22355
کد خبر
22355