استاندار البرز گفت: قطار برقی گلشهر- شهرجدیدهشتگرد به زودی با حضور یکی از مسئولان ملی افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد؛ عزیزاله شهبازی در بازدید از روند تکمیل پروژه قطار برقی گلشهر- شهرجدیدهشتگرد ضمن تشکر از مجموعه شرکت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: بسیار  خرسندیم  که تمامی دست اندرکاران این پروژه به جد پای کار هستند و این پروژه راهبردی و مهم البرز در مراحل پایانی قرار دارد.

وی افزود: این کار ارزشمند که تاکنون حدود هزار میلیارد تومان اعتبار صرف آن شده در مراحل پایانی قرار دارد.
وی ادامه داد: بر اساس بازدیدهای میدانی و جلسات مکرری که در جهت تسریع در تکمیل این پروژه برگزار می شود، روند کار مطلوب است و موانعی که بر سر راه قرار دارد رفع می شود.  شهبازی گفت: قطار برقی گلشهر _شهرجدید هشتگرد مسیرهای بسیار مهمی را به هم متصل کرده و بار سنگین ترافیک را کاهش خواهد داد.

وی افزود: اکنون اقداماتی همچون فضای سبز و زیباسازی این ایستگاه باقی مانده که به سرعت در حال تکمیل است.
استاندار البرز اضافه کرد: در این شرایط که ایران اسلامی مورد تحریم از سوی استکبار جهانی است، چنین پروژه های بزرگی برای رفاه مردم به بهره برداری می رسد.
شهبازی افزود: هدف ما کسب رضایتمندی مردم در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید است.
وی عنوان کرد: قدری تاخیر در تکمیل این پروژه به دلیل ایجاد ایستگاه جدید برای رفاه حال مردم است ولی با تمام این تفاصیل قطار برقی گلشهر_شهرجدیدهشتگرد بزودی افتتاح می‌شود.
در این بازدید پس از گزارش پیمانکار، با دستور استاندار البرز یکی از موانع کار برای تسریع در روند تکمیل پروژه رفع شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی حل مشکلات مردمی را منوط به توجه اکید بر قانون عنوان کرد.

محمود بهمنی با تاکید بر اینکه در تلاشیم مشکلات مردم را‌ مطابق با قانون گره گشایی نماییم گفت: ما همواره سعی نموده‌ایم گوش شنوایی برای مشکلات و مسائل مردمی باشیم و آنها را طبق قانون و مقررات موجود حل و فصل نماییم.

وی در ادامه یادآور شد: از جمله مهمترین مشکلاتی که در سطح استان البرز حاکم بوده و هست مشکل ترافیک اتوبان کرج_قزوین است که خوشبختانه با توجه به اینکه متروی تهران- شهرجدیدهشتگرد در آینده بسیار نزدیک توسط رئیس جمهور افتتاح خواهد شد جمع کثیری از تردد روزانه را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=21878
کد خبر
21878