مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اعلام کرد:   درصورت تعیین تکلیف پروژه توسط شهرداری نسبت به اجرای طرح مصوب آن اقدام خواهیم کرد که این‌مهم گامی موثر در جهت دسترسی سریع به خدمات درمانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران؛ مسعود حق لطفی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بمنظور رفع مهمترین دغدغه‌ شهروندان شهرجدیدهشتگرد، آمادگی این را داریم بیمارستان شهر را تکمیل و سرانه های درمانی را در این شهر افزایش دهیم.

وی به برگزاری جلسات متعدد در سطح استان و شهرستان اشاره و تاکید کرد: از سال ۱۳۹۱ پروژه تحویل شهرداری است و اگر با پیمانکار  تعیین تکلیف نمایند، شرکت عمران اقدام بعدی را بعمل خواهد آورد.

کلنگ احداث بیمارستان شهر جدید هشتگرد سالها پیش به زمین خورد اما عملیات احداث آن متوقف شد و این امر نارضایتی شهروندان را بدنبال داشته است.

زمین این پروژه به مساحت ۵ هکتار در فاز ۲ شهر قرار دارد که در سال ۱۳۹۱  توسط شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با هدف تسریع در رفع نیازهای درمانی و احداث بیمارستان ۹۶ تخت خوابی به شهرداری این شهر تحویل گردیده تا نسبت به انتخاب پیمانکار و احداث براساس استانداردهای درمانی اقدام نمایند اما با گذشت زمان طولانی تاکنون به تحقق نرسیده و شاهد توقف پروژه بوده‌ایم.

این پروژه مدتی  است که متوقف شده و انتظار شهروندان رفع مشکلات موجود می باشد که امید است به همت شرکت عمران پس از تحویل پروژه از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری شهر جدید هشتگرد، گام موثری در جهت آرامش شهروندان برداشته شود.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=26139
کد خبر
26139