مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اعلام کرد: پروژه  ۴ هزار و ۵۰۰ واحدی ریحانه(ناجا) بر اساس هماهنگی بعمل آمده با بنیاد تعاون ناجا از هفته دولت فعال می شود و مقرر شده تا بخشی از پروژه به طرح اقدام ملی مسکن متصل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مسعود حق لطفی در حاشیه بازدید از تجهیز کارگاه مجتمع ریحانه ضمن اشاره به پیگیری بعمل آمده برای شروع مجدد فعالیت پروژه ریحانه(ناجا) گفت: بر اساس هماهنگی بعمل آمده مقرر شده ساخت و تکمیل این پروژه پس از سال‌ها انتظار در هفته دولت از سر گرفته شود و مد نظر است بخشی از پروژه بعد از تکمیل در راستای طرح اقدام ملی مسکن در اختیار کارکنان نیروی انتظامی که در طرح ملی مسکن ثبت نام و واجد شرایط بوده اند،  قرار داده شود.
وی گفت: این مجتمع بعنوان پیشانی شهر جدید هشتگرد بوده که ۲۱ هکتار سرانه عمومی اعم از خدمات رفاهی، فضای سبز، کتابخانه، مسجد، مدرسه و فضای ورزشی به آن اختصاص یافته و ۸ هکتار شبکه معابر برای آن در نظر گرفته شده است.
مجتمع ریحانه در ورودی شهرجدیدهشتگرد به مساحت ۲۶ هکتار در ۲۵ بلوک با ۴۵۰۰ واحد بوده که در سال ۸۵ تملک آن توسط بنیاد تعاون ناجا صورت گرفت و سال ۸۸ عملیات ساخت آن آغاز شد و از سال ۹۱ ، متوقف و به صورت اسکلت ساختمان‌های نیمه کاره در ورودی شهر مشهود است.
شایان ذکر است براساس نیاز شهروندان و در راستای بهبود سیمای بصری در ورودی شهر، از چندی پیش شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نسبت به پیگیری و برگزاری جلسات با مسئولین مرتبط در نیروی انتظامی، اقدام نمود و بزودی تکمیل ساختمانهای مذکور آغاز می شود.
لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=27427
کد خبر
27427