در آیینی که با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران واحدهای شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد، برگزار شد از خدمات ۳۰ ماهه عبدالکریم اونق قدردانی و کاوه فیضی به عنوان ذیحساب جدید مجموعه معرفی و مشغول به کار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد گفت: شغل ذیحسابی به عنوان یکی از شغلهای حساس یاد کرد و ذیحسابان در راس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد.
مسعود حق لطفی بیان داشت: سیاست وزارت دارایی ارائه مشاوره مالی در عین حال، نظارت دقیق است و قصد ذیحسابان مانع تراشی نیست بلکه هدف ایشان رفع موانع با ارائه راهنمایی‌های دقیق قانونی می باشد.
وی ضمن تقدیر از زحمات آقای عبدالکریم اونق در ایجاد نظم و انضباط مالی گفت: ایشان در مدت همکاری با شرکت عمران با صبر و متانت و با تعامل خوب و سازنده با مسئولین امور مالی درصدد حل مشکلات بوده و هر دو طرف جهت رسیدن به اهداف شرکت تلاش می‌کردند.
حق لطفی در ادامه با آرزوی موفقیت برای ذیحساب جدید عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید در راستای اهداف و عملکرد شرکت عمران گام بردارد.
در پایان از زحمات عبدالکریم اونق به عنوان ذیحساب پیشین شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد تقدیر و تشکر بعمل آمد و آقای کاوه فیضی به عنوان ذیحساب شرکت معارفه و مشغول بکار شد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=29422
کد خبر
29422