معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور اعلام کرد : طبق برنامه ریزی بعمل آمده با همکاری وزارت راه وشهرسازی در نظر است مسکن جامعه هدف شامل خانواده های معظم شهدا و جانبازان را تامین نمائیم.

مسکن جامعه هدف شامل خانواده های معظم شهدا و جانبازان را تامین نمائیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ سعید اوحدی روز پنجشنبه در آیین واگذاری ۱۷۴ واحد مسکونی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان استان البرز در شهر جدید هشتگرد گفت: به تازگی عملیات ساخت ۲ هزار واحد مسکونی دراستان‌های اصفهان، تهران، زنجان  و مرکزی با ۲۴ هزار میلیارد ریال اعتبار و ۱۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی آغاز شده است و بزودی ۱۰ هزار قطعه زمین برای ساخت مسکن جامعه هدف در سراسر کشور اختصاص می یابد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور  بیان داشت: دولت بر تامین مسکن برای جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید دارد و اکنون در قالب تفاهم نامه‌ای بین بنیاد شهید و وزارت راه و شهرسازی تامین مسکن جامعه هدف درحال انجام است.

اوحدی  گفت: موافقت بانک‌های عامل برای تامین اعتبار احداث مسکن جامعه هدف را دریافت کرده‌ایم و در استان البرز نیز  زمین هفت هکتاری در منطقه رجایی کرج برای ساخت یک هزارو ۴۰۰ واحد مسکونی پیش بینی شده است که به محض رفع مشکلات قانونی ، عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

معاون رییس جمهوری با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هفتم تیر بیان داشت : شهدای والامقام  ستون اصلی انقلابند و کوردلان با این هدف وارد شدند که انقلاب را در نطفه خفه کنند اما نتوانستند به هدف خود دست یابند و انقلاب اسلامی با تمام مشکلات به برکت خون شهدا حفظ شد.

رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی با بیان اینکه خون شهدا سرمایه عظیم برای ایران اسلامی است، گفت: باید قدر این عظمت را بدانیم و شکر گذار این برکت بزرگ باشیم که دشمنان، تفکر نگاه چپ به سرزمین ما را نکنند.

وی ادامه داد: ما مدیون و بدهکار خون شهدا هستیم و باید با خدمت درست اجازه ندهیم خون شهیدان پایمال شود.

معاون رئیس جمهور افزود: شرایط کشور امروز بسیار سخت است و دشمنان تحریم ها را  در این شرایط تشدید کرده اند اما با همت مردم از جمله خانواده های معظم شهدا و با تاسی از فرمان رهبری و فرهنگ ایثار و همدلی بسیاری از مشکلات مرتفع شده است.

اوحدی تاکید کرد که استکبار جهانی امروز در مقابله با بیماری کرونا مستاصل شده است اما همدلی و مواسات موجب کاهش آلام هموطنان ما شده است.

در پایان مراسم و همزمان با اعطای کلید واحدهای مسکونی به مالکان، از دکتر حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به‌نمایندگی از شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید تقدیر نمودند.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=26371
کد خبر
26371