نماینده عالی دولت در استان البرز از تمامی‌دستگاه های اجرایی و خدمات رسان خواست پای کار باشند و مطالبات مردم را به جد پیگیری و حل کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ مجتبی عبدالهی در نشست با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ادامه داد: طی دیدارهای مردمی و بازدیدهای میدانی از مشکلات و مسائل بحق مردم شهرجدید با خبر هستم از این رو طی نشستی تخصصی برای رفع بخش بزرگی از موانع برنامه ریزی کردیم.
عبداللهی گفت: شرکت عمران با استفاده از تمام ظرفیتهای خود و پیمانکاران با بکارگیری توان حداکثری، نسبت به تحقق مصوبات اقدام کنند.
وی افزود: بنابراین انتظار می رود در کمترین زمان ممکن نسبت به انجام تعهدات خود اقدام کنند. استاندار البرز گفت: باید احساس مسئولیت مضاعفی نسبت به مسائل مردم داشته باشیم و بعنوان کارگزاران این نظام مقدس مردم را مانند خانواده خود بدانیم.
وی افزود: مدیران شرکت عمران شهر جدید و شهردار این شهر با مردم دیدار و گفتگو مستمر داشته باشند و مطالبات آنها را بررسی و برای حل مسائل تلاش کنند.
عبداللهی گفت: مدیران در شهرجدید ساکن شوند و با اشراف کامل برای حل مسائل همراهی و همپوشانی داشته باشند.
وی افزود: باید رضایتمندی مردم از عملکرد مدیران در شهرجدید مهستان افزایش یابد چراکه طی بازدیدهای میدانی این امر مهم نظر سنجی می شود.
استاندار البرز در این جلسه با بررسی بند به بند مصوبات جلسه گذشته از مسئولان مربوطه گزارش عملکرد خواست و بر تسریع در برنامه‌ها تأکید کرد.

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ نیز در این نشست اظهار داشت: اگر شهرداری و شرکت عمران زیرسازی‌ راه‌ها را آماده کنند، قیر و آسفالت رایگان به آنها تحویل خواهد شد.

محمد رضا البرزی با بیان اینکه اولویت مهم ما تکمیل راههای روستایی نیز است، گفت: در تلاش هستیم تعداد روستاهای فاقد راه آسفالت به صفر برسانیم.

وی افزود: باید در کنار ضعف ها و مشکلات مردم در جهت امید آفرینی در جامعه تلاش نمود و نگاه به آینده را بهبود بخشید.

در پایان نیز استاندار البرز بهمراه فرماندار ساوجبلاغ و مدیرعامل شرکت عمران با جمعی از متقاضیان مسکن مهر در شهر جدید مهستان به صورت چهره به چهره گفتگو کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=36672
کد خبر
36672