نشست مدیریت طرح اقدام ملی مسکن شهرهای جدید کشور با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و اعضای هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی شهرهای جدید کشور و مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد به صورت ویدیو کنفرانس برگزار و آخرین وضعیت اقدامات انجام شده این طرح در شهرجدیدهشتگرد بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد؛ این نشست با هدف ضرورت تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های اقدام ملی برگزار شد و ضمن بررسی موارد مربوط به طرح اقدام ملی مسکن، عملکرد شهرجدیدهشتگرد نسبت به تبیین موضوعات طرح اقدام ملی مسکن بررسی شد.

حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی ومدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدیدهشتگرد با اشاره به آغاز عملیات اجرایی و کلنگ‌زنی طرح اقدام ملی مسکن بصورت ویدئو کنفرانس توسط ریاست جمهوری در پایان تیرماه، بر تسریع عملیات اجرایی و تکمیل پروژه های قابل افتتاح مسکن مهر تاکید کرد.

در این نشست حق لطفی  مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد نیز با ارائه گزارشی از پیش بینی ۵۳۴۵ واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی در این شهر خبر داد و گفت: در تلاش برای رفع موانع و مشکلات بر سر راه طرح اقدام ملی مسکن هستیم تا اجرای  پروژه  اقدام ملی با بهترین کیفیت به سرانجام برسد.

لینک کوتاه نوشته
https://hashtgerd.ntdc.ir/?p=26590
کد خبر
26590